MENÜ

Süper Lig'de ilginç tablo! Fatih Terim, Şenol Güneş, Aykut Kocaman

Süper Lig'de teknik adamlarla yolların ayrılmasının ardından ilginç bir tablo ortaya çıktı. Başarılarıyla adlarından çok söz ettiğimiz Fatih Terim, Şenol Güneş, Sergen Yalçın, Aykut Kocaman, Okan Buruk ve Ersun Yanal gibi önemli teknik adamların herhangi bir takım çalıştırmaması dikkat çekti.

13 Ocak 2022, Perşembe 09:46 Son Güncelleme:
- A +
Süper Lig'de ilginç tablo! Fatih Terim, Şenol Güneş, Aykut Kocaman

Süper Lig'de ilk 20 haftada 16 teknik direktör ile yollar ayrıldı... 3 büyükler ise şu an hocasız. Teknik direktör kıyımının yaşandığı Süper Lig'de ağır toplar takım çalıştırmıyor... Son olarak Galatasaray 'ın efsane hocası Fatih Terim görevinden ayrıldı... Tecrübeli teknik direktör 4. Galatasaray dönemini sonlandırdı. 

İKİ KUPALI AMA İŞSİZ

Milli Takım Teknik direktörlüğü yaptıktan sonra hiçbir takımla anlaşmayan ancak adı sürekli Beşiktaş ile anılan Şenol Güneş de boşta olan teknik adamlardan... Beşiktaş ile geçen sezon hem Süper Ligi hem de Türkiye Kupası'nı kazanan Sergen Yalçın da istirahate çekilen hocalardan... Medipol Başakşehir'i şampiyon yapan ve sonrasında çocuğunun sağlık nedeniyle çalışmayan Okan Buruk da işsiz.

LİSTE BİR HAYLİ KABARIK

Samet Aybaba, Aykut Kocaman, Ersun Yanal, Bülent Korkmaz, Çağdaş Atan, Yılmaz Vural ve Bülent Uygun da çalışmıyor. (Takvim)

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...