MENÜ

"Sporun amacına uygun bir maç olsun"

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, otelde gazetecilere yaptığı açıklamada, her iki takımın da 3 puanı almak isteyeceğini söyledi.

05 Mart 2010, Cuma 18:35 Son Güncelleme:
- A +
'Sporun amacına uygun bir maç olsun'

Bursaspor kafilesi, yarın oynayacağı Diyarbakırspor maçı için Diyarbakır’a geldi. Özel uçakla Diyarbakır’a gelen Bursaspor kafilesi Diyarbakır Havaalanı’ndan yoğun güvenlik önlemi altında konaklayacağı Dedeman Oteli’ne geçti.

Dileklerinin televizyonları başında ve stadyumda kendilerini seyreden taraftarlara güzel ve keyifli bir maç izletmek olduğunu ifade eden Sağlam, şöyle konuştu:

"Hak edenin kazanacağı, sporun amacına uygun bir karşılaşma olması en büyük dileğimiz. Çok spekülasyon yapıldı. Bizim bu konuda en ufak bir endişemiz yok. Herkes takımının kazanmasını isteyecek. Futbolun gerektirdiği sertlikler de olacak. Kazananın, sevincini karşı takımı incitmeden yaşayacağı bir maç olmasını istiyoruz. Biz kazanırsak öyle yapacağız. Kaybedersek de rakibimizi tebrik ederek, şehrimize döneceğiz. Güzel bir maç olmasını diliyorum. Şu ana kadar her şey güzel, bir problem yok. İnşallah maç anında da maç sonrasında da bu güzellikler devam edecek."

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...