MENÜ

Spor Toto Süper Lig 1 ve 2. hafta programında değişiklik yapıldı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Fenerbahçe’nin 4 – 11 Ağustos tarihlerinde oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu müsabakaları nedeniyle Spor Toto Süper Lig’in 1 ve 2. hafta programında değişiklikler yapıldığını açıkladı. TFF'den yapılan duyuruya göre Fenerbahçe’nin 1. haftada 5 Ağustos Cuma günü oynayacağı Ümraniyespor müsabakası 8 Ağustos Pazartesi gününe, 2. haftada 13 Ağustos Cumartesi günü oynayacağı Kasımpaşa müsabakası ise 15 Ağustos Pazartesi gününe alındı. İstanbulspor – Trabzonspor ve Galatasaray – Giresunspor müsabakalarında da değişiklikler yapıldı. İşte detaylar...

28 Temmuz 2022, Perşembe 21:31 Son Güncelleme:
- A +
Spor Toto Süper Lig 1 ve 2. hafta programında değişiklik yapıldı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Fenerbahçe ’nin 4 – 11 Ağustos tarihlerinde oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu müsabakaları nedeniyle Spor Toto Süper Lig’in 1 ve 2. hafta programında değişiklikler yapıldığını açıkladı.

TFF'den yapılan duyuruya göre Fenerbahçe’nin 1. haftada 5 Ağustos Cuma günü oynayacağı Ümraniyespor müsabakası 8 Ağustos Pazartesi gününe, 2. haftada 13 Ağustos Cumartesi günü oynayacağı Kasımpaşa müsabakası ise 15 Ağustos Pazartesi gününe alındı. Ayrıca 5 Ağustos Cuma günü saat 19.15’te oynanacak olan İstanbulspor – Trabzonspor müsabakasının da saati değişti. 

Bununla birlikte, 15 Ağustos Pazartesi günü saat 21.45’te oynanacağı duyurulan Galatasaray – Giresunspor müsabakasının da yayın planı gereği 13 Ağustos Cumartesi günü saat 21.45’e alındığı belirtildi.

TFF'den yapılan açıklama şu şekilde:

"Spor Toto Süper Lig’in 1 ve 2. hafta programının ilanı esnasında duyurulduğu üzere, Fenerbahçe’nin 4 – 11 Ağustos tarihlerinde oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu müsabakaları nedeniyle ilk 2 hafta programında değişiklikler yapılmıştır.

Buna göre; Fenerbahçe’nin 1. haftada 5 Ağustos Cuma günü oynayacağı Ümraniyespor müsabakası 8 Ağustos Pazartesi gününe, 2. haftada 13 Ağustos Cumartesi günü oynayacağı Kasımpaşa müsabakası ise 15 Ağustos Pazartesi gününe alınmıştır.

Bu değişikliklere bağlı olarak 5 Ağustos Cuma günü saat 19.15’te oynanacak olan İstanbulspor – Trabzonspor müsabakasının saati 21.00 olarak değiştirilmiştir. Bununla birlikte Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda devam eden bakım onarım çalışmaları nedeniyle anılan müsabaka Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacaktır.

Ayrıca, 15 Ağustos Pazartesi günü saat 21.45’te oynanacağı duyurulan Galatasaray – Giresunspor müsabakası da yayın planı gereği 13 Ağustos Cumartesi günü saat 21.45’e alınmıştır."

İlk 2 haftanın programı şu şekilde:


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...