MENÜ

Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig'de toplu sonuçlar (05.02.2017)

Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig’e haftanın maçlarıyla devam edildi.

05 Şubat 2017, Pazar 17:09 Son Güncelleme:
- A +
Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig'de toplu sonuçlar (05.02.2017)
Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta 21. hafta birer maç dışında tamamlandı. Spor Toto 3. Lig 1.  Grup’ta 23, 3. Grup’ta ise 21. hafta mücadelesi sona erdi.

Kırmızı Grup’ta Tuzlaspor-Gümüşhanespor müsabakası, iki takımın Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçları nedeniyle ertelendi.

2. Grup’ta ise haftanın son maçı yarın saat 13.00’te Yomraspor ile Derincespor arasında oynanacak.

Alınan sonuçlar şöyle:

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup
Büyükçekmece Tepecikspor-Kahramanmaraşspor: 1-0
İstanbulspor-Amed Sportif Faaliyetler: 1-0
Anadolu Üsküdar 1908-Pendikspor: 2-1
Fethiyespor-Kocaeli Birlikspor: 1-2
Nazilli Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor: 2-0
Zonguldak Kömürspor-Hacettepe: 0-0
Keçiörengücü-Sivas Belediyespor: 2-0
Fatih Karagümrük-Ofspor: 4-2

Kırmızı Grup
Hatayspor-Kırklarelispor: 1-0
1461 Trabzon-Sarıyer: 0-2
Kastamonuspor 1966-Aydınspor 1923: 2-1
Menemen Belediyespor-Niğde Belediyespor: 1-1
Kayseri Erciyesspor-Karşıyaka: 0-6
Etimesgut Belediyespor-Eyüpspor: 4-0
BUGSAŞ Spor-Tokatspor: 0-0
MKE Ankaragücü-İnegölspor: 3-0

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

Bayburt Grup Özel İdare-Van Büyükşehir Belediyespor: 1-0
Karacabey Birlikspor-Manavgatspor: 4-0
Sancaktepe Belediyespor-Beylerbeyi: 2-1
Kozan Belediyespor- Anagold 24 Erzincanspor: 1-0
Kızılcabölükspor-Gölcükspor: 1-0
Çorum Belediyespor-Tekirdağspor: 1-0
Altay-Ankara Demirspor: 1-1
Kartalspor-Cizrespor: 1-0
Kocaelispor Erzin Belediyespor: 4-0

2. Grup
Pazarspor-Silivrispor: 1-0
Erbaaspor-Kemerspor 2003: 1-1
Dersimspor-Türk Metal Kırıkkalespor: 2-0
Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Batman Petrolspor: 2-1
Tire 1922-Çatalcaspor: 1-0
Manisa Büyükşehir Belediyespor-Dardanelspor: 5-1
Düzcespor-Kırıkhanspor: 1-1

3. Grup
Diyarbekirspor-Muğlaspor: 2-1
Payasspor-Sultanbeyli Belediyespor: 1-1
Orduspor-Maltepespor: 1-2
Elaziz Belediyespor-Bayrampaşa: 2-2
Darıca Gençlerbirliği-Baysal İnşaat Düzyurtspor: 3-2
Sakaryaspor-Afjet Afyonspor: 1-2
Orhangazispor-Ankara Adliyespor: 5-2
Tarsus İdmanyurdu-12 Bingölspor: 1-1
Denizli Büyükşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor: 0-1

AA

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...