Merve Taşkın'dan olay bekaret itirafı!

Daha önce Beşiktaşlı Loris Karius ile buluştuğunu iddia ederek gündeme gelen Merve Taşkın, şimdi de sosyal medya hesabından yaptığı bekaret itirafıyla konuşuldu.

16 Ekim 2018, Salı 11:02 Son Güncelleme: 16 Ekim 2018, Salı 11:04
- A +

Beşiktaş'ın yeni kalecisi Loris Karius ile buluştuğunu iddia ederek gündeme gelen ve her paylaşımı olay olan 20 yaşındaki Merve Taşkın, dün akşam Instagram üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Cinsel tercihi hakkında açıklama yapan Merve Taşkın, aseksüel olduğunu söyledi.

Takipçilerinin her sorusunu yanıtlayan Merve Taşkın, ''Cinsel tercihlerin ne?'' sorusuna şu yanıtı verdi: "Sanırım ben aseksüelim ve hâlâ bakireyim"

Merve Taşkın, geçen günlerde katıldığı YouTube sayfasında Loris Karius'la buluştuğunu söyleyerek "Her şey attığım bir tweetle başladı, daha sonra 1-2 saat içinde sosyal medya üzerinden konuşmaya başladık.

"İlk önce güvenemedi galiba ve daha güvenilir yer olan Snapchat'ten konuşmak istedi. Çok zaman kaybetmeden numarasını verdi ve Whatsapp üzerinden konuşmaya başladık. İlerleyen günlerde de buluştuk." demişti.

Çok zaman kaybetmeden numarasını verdi ve whatsapp üzerinden konuşamaya başladık. İlerleyen günlerde de buluştuk.

Görüştüğümüzde sürekli yakın olduğu kadının sevgilisi olup olmadığını sordum o da bana yok dedi.

Fakat ikimizin yakınlaşması magazin medyasında büyük yankı uyandırınca tahmin ettiğim oldu ve o sürekli adı geçen kadınla birbirlerini sosyal medyadan silmişler.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.