MENÜ

Son dakika | Ziraat Türkiye Kupası Finali için seyirci kararı

Beşiktaş ile Antalyaspor arasında oynanacak olan Türkiye Kupası finali seyircisiz oynanacak. Akdeniz ekibi sosyal medya hesabından kararı duyurdu. TFF'den de kısa sürede konuyla ilgili açıklama geldi ve Antalyaspor ve Beşiktaş'a 250'şer kişilik kontenjan ayrıldığını bildirdi.

17 Mayıs 2021, Pazartesi 11:39 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika | Ziraat Türkiye Kupası Finali için seyirci kararı

Beşiktaş ile Antalyaspor arasında oynanacak olan Türkiye Kupası finali seyircisiz oynanacak. Akdeniz ekibi sosyal medya hesabından kararı duyurdu. 

Antalyaspor'dan yapılan açıklama şu şekilde:

18 Mayıs Salı günü Beşiktaş JK ile oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası Finali’nin seyircisiz olacağı tarafımıza iletilmiştir.

Taraftarımız ile bir arada olamayacağımızı üzüntü ile belirtir, kamuoyunun bilgisine sunarız.TFF'den de açıklama geldi 

TFF, Ziraat Türkiye Kupası finali için Antalyaspor ve Beşiktaş'a 250'şer kişilik kontenjan ayrıldığını açıkladı.

Yapılan açıklamada, "T.C. İçişleri Bakanlığı’nın 16 Mayıs 2021 tarihinde yayımlanan ve 1 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecek "Kademeli Normalleşme Tedbirleri" genelgesi sonrasında, Fraport-TAV Antalyaspor ile Beşiktaş arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finaline stat kapasitesinin 1/3 oranında seyirci alınmasına ilişkin daha önce alınan karar tekrar değerlendirilmiştir. Bu kapsamda, İzmir Gürsel Aksel Stadyumu’ndaki final müsabakası için her iki kulübümüze de 250’şer kişilik kontenjan ayrılmıştır." ifadelerine yer verildi. YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...