MENÜ

Son dakika - Yılmaz Vural imzayı attı, Acun Ilıcalı detayını açıkladı!

Süper Lig ekibi BB Erzurumspor ile anlaşan Teknik Direktör Yılmaz Vural önemli açıklamalarda bulundu. Teklif geldiği süreci anlatan Vural "ir takım size 'Gel' diyor. Başkan beni gece 12'de aradı. Sevgili Acun Ilıcalı'nın da katkısı var. O da aradı. Ben, BB Erzurumspor'a iş olsun diye gelmedim." ifadelerini kullandı.

02 Nisan 2021, Cuma 08:56 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika - Yılmaz Vural imzayı attı, Acun Ilıcalı detayını açıkladı!

Teknik Direktör Yılmaz Vural, Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile Türk futbolunun en üst ligine dönmenin heyecanını yaşıyor.

Acun Ilıcalı detayını anlattı!

Canlı yayına bağlanan Vural "İçim kıpır kıpır. Heyecanım müthiş. Bir takım size 'Gel' diyor. Başkan beni gece 12'de aradı. Sevgili Acun Ilıcalı'nın da katkısı var. O da aradı. Ben, BB Erzurumspor'a iş olsun diye gelmedim. Sonra başkanımız aradı. 2 dakika sürdü konuşmamız. Ertesi gün ekibimi topladım. Birbirine bağlı bir ekibiz. İş bulmadığımız zaman evlerinde oturuyorlar. Allah bizi de 35 senelik antrenörlük hayatımda işsiz bırakmadı. 10 maç da olsa, 5 maç da olsa iş bulduk. Demek ki insanların zor anlarında akıllarında kalıyoruz. Bir insanın Türkiye şartlarında bir meslekte 35 yıl kalabilmesi çok önemli. BB Erzurumspor'a teşekkür ediyorum. 100 senelik buralı gibi aynı heyecanla işe başladık. Çok yetenekli bir oyuncu grubu var. Allah, inşallah yüzümüzü kara çıkarmaz" ifadelerini kullandı.YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...