MENÜ

Son dakika Tranbzonspor transfer haberi! İbre yeniden Miguel Trauco

Dalbert, Cagliari'yle büyük oranda anlaşırken, Meling için Nimes'le yapılan pazarlıklar sürüyor ancak Fransız ekibininin adı bir türlü kırılmıyor. İbreyi yeniden Miguel Trauco'ya döndüren Trabzonspor'un, ekonomik sıkıntılar çeken St.Etienne'le 1.5-2milyon Euro'ya anlaşabileceği öne sürüldü.

17 Temmuz 2021, Cumartesi 10:28 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika Tranbzonspor transfer haberi! İbre yeniden Miguel Trauco

Transferde gövde gösterisi yapan Bordo-Mavililer'de Abdullah Avcı, sol bek transferinin de 18 Temmuz'da başlayacak 3. etap kampına yetişmesini talep etmişti. Ancak Fırtına bu konuda henüz bir sonuca varamadı. İnter'li Dalbert'in transferi, Cagliari'nin devreye girmesiyle zorlaştı. İtalyan ekibi, Brezilyalı savunmacıyla büyük oranda anlaşmaya vardı.

Bırakmaya hazırlar

Alioski transferinden oyuncunun talepleri nedeniyle vazgeçen yönetim, Birger Meling için de Nimes'le pazarlıklarını sürdürüyor ancak Fransız ekibinin inadını bir türlü kıramıyor. Bu doğrultuda ibre yeniden Miguel Trauco'ya döndü. Fransız basını, mali anlamda sıkıntı yaşayan St.Etienne'nin, Perulu oyuncuyu 1.5-2 milyon Euro bandında bir rakama bırakmaya hazır olduğunu iddia etti.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...