MENÜ

Son dakika Trabzonspor haberi! Eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan flaş sözler!

Trabzonspor’un eski başkanlarından İbrahim Hacıosmanoğlu, Olimpiyat Stadı’nda oynanan Trabzonspor-Altay maçı sonrasında flaş açıklamalarda bulundu. Hacıosmanoğlu, "Hırsızlar şampiyonluğu be sefer çalamadıkları için bu ezikliğini bir şeyle dolduracaklar" diyerek kazanılan şampiyonlukla ilgili tepkili söylemlerde bulunanlara sert sözler söyledi.

16 Mayıs 2022, Pazartesi 12:46 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika Trabzonspor haberi! Eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan flaş sözler!

Trabzonspor 'un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Altay ile Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan maç sonrasında açıklamalarda bulundu.

Eski başkan şunları söyledi:

“Yıllardan beri Trabzonspor’un şampiyonluğu çalındığı için insanlarda özlem vardı, birikim vardı. Birikimi sağ olsun Ahmet başkan, yönetim kurulu, teknik kadro, futbolcu kardeşlerimiz, taraftarlarımız bütünleşince şampiyonluk geldi. Ahmet başkana öncelikle şükranlarımı sunuyorum. Böyle bir başarıyı bu insanlara yaşattı. Bize her yer Trabzon diyoruz. Amerika’sı, Londra’sı, Hollanda’sı… Ama İstanbul diyorlar ne işiniz var burada. Böyle işimiz var işte, 70 bin kişiyle maç oynarız. Muhteşem, Trabzonspor’un taraftarı muhteşem. Her şeyden önemlisi bu kadar kalabalık bir araya toplanıp da medeniyet dersi vermeleri de önemliydi. Hiçbir olay çıkmadı. Ne Trabzon’daki şenliklerde ne burada. O da bir ders. İnşallah devamını da görürüz ve kutlamaları yaparız.”

Trabzonspor’un şampiyonluğuna gölge düşürmek isteyenlerle ilgili Hacıosmanoğlu, “Hırsızlar şampiyonluğu bu sefer çalamadıkları için bu ezikliğini bir şeyle dolduracaklar. Ona yer arıyorlar. Ama taraftarımız gereken cevapları veriyor” ifadelerini kullandı. (61 Saat)

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...