MENÜ

Son dakika magazin haberleri 3 Haziran 2020

İşte dün magazinde öne çıkanlar. Fanatik olarak sizler için derledik...

03 Haziran 2020, Çarşamba 08:13 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika magazin haberleri 3 Haziran 2020

'Aynı çatı altında' buluştular

Serenay Sarıkaya ve Demet Özdemir, koronavirüs salgını nedeniyle gelir kaybı yaşayanlara destek olmak için kolları sıvadı. İki ünlü isim ihtiyaç sahiplerine hijyen ürünleri gönderecek.

İki ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ve Demet Özdemir, P&G'nin koronavirüs salgını nedeniyle yaşamları olumsuz etkilenen ve gelir kaybı yaşayan ailelerin umudunu desteklemek için 'Aynı Çatı Altında, Umutla Yarına' projesinde buluştu. Sarıkaya ve Özdemir, proje kapsamında, temel hijyen, sağlık ve kişisel bakım ürünlerinden oluşan, toplam 3 milyon Lira değerindeki ürünleri on binlerce aileye göndermek için çalışmalara başladı

Son dakika magazin haberleri 3 Haziran 2020

'Saygı olmadan ilişki yürümez'

2 yıldır Murat Dalkılıç ile aşk yaşayan Hande Erçel, uzun ilişkisinin sırrını verdi.

Oyuncu Hande Erçel, popçu Murat Dalkılıç'la 2 yıldır büyük aşk yaşıyor. Çiftin bu yaz evlenecekleri konuşulurken, Hande Erçel, Instyle Dergisi'ne verdiği röportajda uzun ilişkinin sırrını açıkladı. Güzel oyuncu, "İster sevgilinle, isterarkadaşınla bir ilişkinin uzun sürmesi için gereken en önemli şey birbirine duyduğun saygıyı korumak. Saygı olmadan ilişki yürümez" dedi.

Son dakika magazin haberleri 3 Haziran 2020

Öğrencilerle buluştu

İlk dijital festival olma özelliğini taşıyan FestivArel'de Instagram üzerinden yapılan canlı yayınla öğrencilerle buluşan Gülden, sorulara içtenlikle cevap verdi. Öğrencilere sürpriz yaparak onlardan gelen istek şarkılarını da seslendiren sanatçı, büyük beğeni topladı.

Son dakika magazin haberleri 3 Haziran 2020

İş var, tatil yok

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, yeni dizisi için çekimlere başlayınca tatil planlarını da ertelemek zorunda kaldı. 2.5 aylık karantina döneminin ardından yoğun bir çalışma temposuna giren oyuncu, tatil özlemini geçtiğimiz yıl çekilen plaj fotoğraflarıyla duyurdu.

Son dakika magazin haberleri 3 Haziran 2020

'Özgürlüğümü özledim'

Oyuncu Pelin Karahan, "Karantinada en çok neyi özlediniz" sorusuna yanıt verdi. 2.5 aydır izole yaşam sürdüren Karahan, "Bütün rutinlerimi özledim. Tabii bunları yaparken, tedirgin olmama hissini ve en çok özgürlüğümü özledim" dedi.

Son dakika magazin haberleri 3 Haziran 2020

'Bulut'la Parçalı Bulutlu'

Radyo D, programlarına bir yenisini daha ekliyor. Radyo programcısı Ramazan Bulut, hafta içi her akşam saat 22.00’de mikrofon başına geçerek Radyo D dinleyicileri ile buluşacak. Kimi zaman güldüren kimi zaman düşündüren 'Bulut’la Parçalı Bulutlu' hafta içi her gün 22.00 –24.00 saatleri arası Radyo D’de olacak.

Son dakika magazin haberleri 3 Haziran 2020

'Hayatımda kimse yok'

Aslı Enver'le evliliğe giden ilişkisini 6 ay önce bitiren Murat Boz, özel hayatıyla ilgili suskunluğunu bozdu. Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtlayan Burat Boz, bir takipçisinin "Çok merak ediyoruz. Ne olur bizi kırma. Haberler çıkıyor. Hayatında biri var mı" sorusuna yanıt verdi. Özel hayatıyla ilgili uzun süredir konuşmayan Murat Boz, "Merak etmenizi çok iyi anlıyorum. Hayatımda kimse yok. Olursa zaten bilirsiniz, açıklarım" ifadelerini kullandı. Murat Boz'un adı Aslı Enver'den ayrıldıktan sonra sunucu Burcu Bakdur ve Deren Talu ile aşk söylentilerine karışmıştı.

Son dakika magazin haberleri 3 Haziran 2020

'Ürettim' diyen yalan söyler

Popçu İlyas Yalçıntaş, 'Dünya Senin' şarkısını müzikseverlerle buluşturdu. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle evinden hiç çıkmayan popçu, bu süreçten olumsuz etkilendiğini dile getirdi. Yalçıntaş, “Bu süreçte 'beste yapıp deliler gibi üretim' diyen varsa da yalan söylüyordur" sözleriyle şaşırttı.

Sıradaki haber yükleniyor...