Son dakika magazin haberleri 22 Mayıs 2020

İşte dün magazinde öne çıkanlar. Fanatik olarak sizler için derledik...

22 Mayıs 2020, Cuma 02:06 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika magazin haberleri 22 Mayıs 2020

'Yardımlaşmak görevimiz'

2 ay önce cezaevinde yaşayan 40 çocuğu 1 günlüğüne dışarı çıkaran Azra Akın, şimdi de yardıma muhtaç ailelere destek olmak için çalışıyor. 30 kişilik bir ekiple çalışmalarını sürdüren Akın, elinden geldiğince çok insana dokunmak için çabaladığını söyledi. Akın, "Koronavirüs hayatları alt üst etti. Yardımlaşmanın sadece ahlaki bir zorunluluk değil, aynı zamanda ortak çıkarlarımız ve geleceğimiz için hepimize düşen görev" diye konuştu.

Son dakika magazin haberleri 22 Mayıs 2020

'Patavatsızlık ettim'

Hande Ataizi, yaptığı bir açıklamada Kenan İmirzalıoğlu'nun oyunculuğunu eleştirmiş ve "Onu hiç yetenekli bulmuyorum. Sokaktan geçen bir adamı alıp onun yerine koy, o adam daha iyi oynar" sözleriyle gündem olmuştu. Hande Ataizi yaptığı açıklama hakkında, "Ben Kenan'ı seviyorum, hiç bir kişisel çatışmam yok. Kötü bir niyetle söylemedim. Biraz patavatsızlık ettim" itirafında bulundu.

Son dakika magazin haberleri 22 Mayıs 2020

Japon filminde gazeteci olacak

Geçen yıl Kosova’da düzenlenen güzellik yarışması Miss Freedom of the World’de 35 ülke güzeli arasından birinci seçilen Gizem Şahin, film yapımcılarının radarına girdi. Bir Japon filminden teklif alan Gizem Şahin, gazeteci rolüyle kamera karşısına geçecek. Ünlü model, koronavirüs salgını bittikten sonra çekimlere başlayacağını söyledi.

Son dakika magazin haberleri 22 Mayıs 2020

Teklifleri kabul etmiyor

Engin Öztürk kuaförlerin yeniden hizmete girmesiyle soluğu Bebek'teki kuaföründe aldı. Saç tıraşı olan Öztürk, "Yeni yayın dönemi bir çok dizi ve sinema filmi projesi geliyor ama bu durumdayken çok zor dışarı bile zor çıkıyoruz. Umarım koronavirüsü bir an önce atlatırız da işimize gücümüze bakarız" diye konuştu.

Son dakika magazin haberleri 22 Mayıs 2020

Baba-oğul tıraş oldu

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay önceki gün oğlu Ömer ile Bebek'teydi. Oğlu Ömer ile saçlarını kestiren İbrahim Kutluay'ın koronavirüs salgınına karşı maskeli önlem aldığı görüldü. Çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakan İbrahim Kutluay, arabasına binerek uzaklaştı.

Son dakika magazin haberleri 22 Mayıs 2020

Yetenekli biraderler

Başarılı oyuncu Taner Ölmez ve müzisyen ağabeyi Taylan Özgür Ölmez muhteşem bir düete imza attı. Oyunculuğuyla son döneme damga vuran Ölmez, ağabeyiyle seslendirdiği 'Bu Dağlar Kömürdendir' türküsüyle müzikteki marifetlerini de sergiledi. Şarkı, bugün Poll Production etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Son dakika magazin haberleri 22 Mayıs 2020

'Kerem olağanüstü biri'

2.5 aydır karantinada olan Hande Erçel, iş başı yaptı. Yeni projesi için kamera karşısına geçmeye hazırlanan oyuncu, önceki gün rol arkadaşlarıyla tanıştı. Birlikte oynayacağı Kerem Bursin ile ilk kez tanışan Erçel, rol arkadaşını yere göğe sığdıramadı. Hande Erçel "Kerem ile yeni tanıştım. Çok tatlı olağanüstü insan. Onunla çalıştığım için çok mutluyum" dedi.

'Enerji topladım'

Pandemi sürecinde evinde resim yaparak vakit geçiren Erçel, “İş hazırlığı yaptım. Enerji topladım ve şimdi çalışmaya hazırım. O yüzden karantina süreci benim için keyifli geçti uzun zamandır evde oturmuyordum" diye konuştu.

Son dakika magazin haberleri 22 Mayıs 2020

'Cennette yaşıyorum'

Oyuncu Aslıhan Gürbüz, ekranlara bir süredir ara vermiş ve yaşadığı sağlık sorunlarının da etkisiyle İstanbul’u terk etmişti. Instagram hesabından yeni hayatına dair sık sık paylaşım yapan güzel oyuncu, kendisine yöneltilen ‘nerede yaşıyorsunuz’ sorusuna “Bir suyun kenarında, bir ağacın altında, bir ormanın içinde ya da ıssız olmaya yakın bir adada… Bu memleketin bir köşesinde, bir çoğunun önünden geçtiği, bir çoğunun göremediği çokçalarının kıymetini bilmediği bir enlem ve boylamda yaşıyorum. Uyandığımda karşı evi değil bir ağacı görmeyi, evden çıkınca AVM’ye değil, patikaya uğramayı çok seviyorum. Bu memleketin cennet gibi bir köşesinden herkese selamlar” diye yanıt verdi.

Sıradaki haber yükleniyor...