MENÜ

Son dakika | Göztepe'de İlhan Palut ile yollar ayrıldı

Süper Lig ekiplerinden Göztepe, teknik direktör İlhan Palut'un istifasının kabul edildiğini açıkladı. Sarı Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Yapılan karşılıklı görüşmenin ardından hocamızın istifası kabul edilmiştir. İlhan Palut ve ekibine katkılarından ötürü teşekkür eder, kariyerlerinde başarılar dileriz." ifadelerine yer verildi.

10 Ocak 2021, Pazar 15:41 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika | Göztepe'de İlhan Palut ile yollar ayrıldı

Süper Lig ekiplerinden Göztepe , teknik direktör İlhan Palut'un istifasının kabul edildiğini açıkladı. Sarı Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Yapılan karşılıklı görüşmenin ardından hocamızın istifası kabul edilmiştir. İlhan Palut ve ekibine katkılarından ötürü teşekkür eder, kariyerlerinde başarılar dileriz." ifadelerine yer verildi.

İşte Göztepe'den yapılan açıklama:

Futbol A Takımı Teknik Direktörümüz İlhan Palut istifasını yönetim kurulumuza iletmiştir. Yapılan karşılıklı görüşmenin ardından hocamızın istifası kabul edilmiştir.

İlhan Palut ve ekibine katkılarından ötürü teşekkür ediyor, devam eden kariyerlerinde başarılar diliyoruz.

İlhan Palut'tan açıklama:

“1 yılı aşkın bir süredir sürdürdüğüm Göztepe Spor Kulübü'ndeki görevimden bugün itibarı ile ayrılmış bulunmaktayım.

2020/21 sezonuna Göztepe için bir değişim ve gençleştirme planı ile başladık. Bu değişim sürecinde takımımız 11. haftaya kadar başarılı bir performans sergileyerek ligde 5. sırada yer buldu. Takip eden haftalarda maalesef bu performansımızı sürdüremedik ve kötü sonuçlarla karşılaştığımız bir periyot yaşadık. Söz konusu süreçten dolayı Göztepe'deki görevimden ayrılmamın hem Göztepe hem de benim için daha doğru bir adım olacağı kararını verdim. Bunu, Yönetim Kurulu'na ilettim ve yaptığımız görüşmede onlar da bu kararımı saygıyla karşıladılar.

Bu güzel kulüpte çalıştığım sürece bana destek veren başta çok değerli başkanımız Mehmet Sepil'e, Yönetim Kurulu'na, ekibime, futbolcu kardeşlerime, bizi her konuda destekleyen çalışma arkadaşlarıma ve Göztepe taraftarına çok teşekkür ediyorum.”YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...