MENÜ

Son dakika | Galatasaray haberi: Andriy Shevchenko teklifi açıklandı!

Son dakika haberi... Fatih Terim sonrası Domenec Torrent'i göreve getiren Galatasaray'ın teknik direktör arayışları kapsamında ilk olarak henüz Genoa'dan ayrılmadığı dönemde Andriy Shevchenko'ya bir teklif yaptığı belirtildi.

19 Ocak 2022, Çarşamba 11:23 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika | Galatasaray haberi: Andriy Shevchenko teklifi açıklandı!

Fatih Terim ile yollarını ayırdıktan sonra teknik direktörlük görevine Domenec Torrent'i getiren Galatasaray 'ın İspanyol çalıştırıcı öncesinde flaş bir isimle görüştüğü ortaya çıktı. Galatasaray'ın o dönemde henüz Genoa'dan ayrılmamış olan ama ayrılma iddiaları artan Andriy Shevchenko'ya teklifte bulunduğu belirtildi. 

Football TV kanallarında da görev yapan Ukraynalı gazeteci Igor Burbas'ın haberine göre Shevchenko, Genoa'dan resmen ayrılmadan önce Galatasaray, kendisine bir teklifte bulundu. O süreçte İtalyan ekibinin başındaki görevini resmî anlamda sürdüren Shevchenko, bu teklifi reddetti. 


Galatasaray, 11 Ocak'ta Domenec Torrent'in yeni teknik direktör olacağı kesinlik kazanırken Andriy Shevchenko de 15 Ocak'ta resmî olarak Genoa ile yollarını ayırdı.

Polonya Millî Takımı ve Benfica ile ismi geçen Andriy Shevchenko'nun Dinamo Kiev'de Mircea Lucescu'dan görevi devralabileceği de aktarılmakta. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...