Son dakika Fenerbahçe'de deprem | Volkan Demirel, Aatif ve Dirar kadro dışı

Son dakika Fenerbahçe'de deprem... Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar süresiz kadro dışı bırakıldı. Ayrıca futbol A takımı teknik heyetinden Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı ile yollar ayrıldı.

05 Ekim 2018, Cuma 19:47 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika Fenerbahçe'de deprem | Volkan Demirel, Aatif ve Dirar kadro dışı

Fenerbahçe, Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar’ın süresiz kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

Sarı lacivertli kulüp, sezon başından bu yana yaşanan gelişmelerin ardından yönetimin yaptığı değerlendirme sonucunda futbol A takımı teknik heyetinden Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı ile yollarını ayırırken; Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar’ı da süresiz olarak kadro dışı bırakma kararı aldı.

Resmi açıklama yapıldı

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Kulübümüz, sezon başından bugüne kadarki gelişmeler ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmeler sonucunda; Futbol A Takımımız teknik heyetinden Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı ile yollarını ayırma kararı almıştır. Aynı zamanda, Futbol A Takımımız oyuncularından Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar’ın da süresiz olarak kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir. Gereken hallerde Kulübümüzün yeniden yapılanma hedefleri doğrultusunda benzer inisiyatif ve tasarrufların sürebileceğini ve lüzum halinde alınan kararlar ile ilgili kamuoyunun gerekli ölçü ve şekilde aydınlatılacağını önemle bildiririz" denildi.


YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...