Son dakika! Fenerbahçe Aykut Kocaman'la yolları ayırdı

Fenerbahçe Aykut Kocaman'la yolları ayırdığını resmen açıkladı.

18 Haziran 2018, Pazartesi 16:26 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika! Fenerbahçe Aykut Kocaman'la yolları ayırdıFenerbahçe, Aykut Kocaman'la yolları ayırdığını resmen açıkladı.

Fenerbahçe'den yapılan açıklama şöyle;

Profesyonel Futbol Takımımızın değerli teknik direktörü Sayın Aykut Kocaman ile, göreve geldiğimiz günden itibaren, takımımızın mevcut durumu ve geleceği hakkında muhtelif görüşme ve değerlendirmeler gerçekleştirdik.

Değerli hocamız ile yapmış olduğumuz bu görüşmelerin neticesinde, dün akşam itibariyle, futbol takımımızın yönetimsel anlamda yeni bir sayfa açması gerektiği konusunda karşılıklı görüş birliğine vardık.

Bu yaklaşımı samimiyetle ve anlayışla karşılayan Sayın Aykut Kocaman'a, bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu tüm hizmetler için şahsım, yönetim kurulum ve camiam adına teşekkür ederim.

Futbolcu ve teknik adam olarak kulübümüze kazandırdığı başarılarının yanında, özellikle 3 Temmuz sürecindeki dimdik duruşuyla da camiamız için bir teknik direktörden çok daha fazlası olduğunu göstermiş olan Sayın Aykut Kocaman, her zaman kalplerimizde ayrı bir yere sahip olmaya devam edecektir.

Hocamıza bundan sonraki kariyeri için en içten başarı dileklerimizi sunar, yolunun açık olmasını dileriz.

Saygılarımla,

Ali Y. Koç

Ayrılık KAP'a bildirildi

Fenerbahçe Kulübü, Teknik Direktör Aykut Kocaman ile yolların ayrıldığını borsaya bildirdi. 

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamada, "Takımımız Teknik Direktörü Sayın Aykut Kocaman ile yapılan görüşmeler sonucunda, sözleşmesinin feshi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Sayın Aykut Kocaman'a, bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu tüm hizmetler için teşekkür ederiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifadelerine yer verildi. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...