Son dakika deprem: İstanbul'da deprem mi oldu? İstanbul'da deprem...

Son dakika haberi... İstanbul'da deprem mi oldu? Kandilli Rasathanesi'nden yapılan açıklamaya göre, Manisa'nın Akhisar ilçesinde 5.6 büyüklüğündeki deprem, meydana geldi. Deprem, İstanbul, İzmir, Eskişehir, Bursa ve Aydın'da da hissedildi. Manisa’nın Akhisar ilçesinde meydana gelen 5,4 büyüklüğündeki ddeprem sonrası, an itibariyle, can kaybı ve yaralanmanın bulunmadığı bilgisi alındı.

22 Ocak 2020, Çarşamba 22:27 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika deprem: İstanbul'da deprem mi oldu? İstanbul'da deprem...

Son dakika haberi... İstanbul'da deprem mi oldu? sorusu vatandaşlar tarafından google üzerinden aranmaya başlandı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nün verilerine göre, Manisa’nın Akhisar ilçesinde ilk olarak 5.6 büyüklüğündeki deprem, meydana geldi. 

Akhisar'daki korkutan deprem, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Yalova ve Bursa'nın yanı sıra İstanbul'da da hissedildi.

Manisa’nın Akhisar ilçesinde meydana gelen 5,4 büyüklüğündeki deprem sonrası, an itibariyle, can kaybı ve yaralanmanın bulunmadığı bilgisi alındı. 

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi (BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYIN

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...