MENÜ

Son dakika! Burak Elmas'tan transfer açıklaması: Kurzawa, Alioski ve van Aanholt ile görüştük!

Görevdeki ilk bir ayını yaptığı basın toplantısıyla değerlendiren Galatasaray Başkanı Burak Elmas, transferlerle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Burak Elmas, sol bek için Kurzawa, Alioski ve van Aanholt ile görüşmeler yaptıklarını doğruladı ve şartlara baktıklarını ifade etti.

19 Temmuz 2021, Pazartesi 18:17 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika! Burak Elmas'tan transfer açıklaması: Kurzawa, Alioski ve van Aanholt ile görüştük!

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, görevdeki ilk bir ayını yaptığı basın toplantısıyla değerlendirdi. Gündeme dair birçok konu hakkında bilgi veren Elmas, sol bek transferi ile ilgili de konuştu. PSV maçına iki yeni transferin yetişmesinin zor olduğunu belirten Elmas, yeni sezon başlangıcına kadar kadrolarını güçlendireceklerini vurguladı.

'Alioski, van Aanholt ve Kurzawa ile görüştük!'

Alioski, van Aanholt ve Kurzawa ile görüştüklerini duyuran Başkan Elmas, ''Alioski, van Aanholt ve Kurzawa ile de, kulüpleriyle de görüştük. Hiçbiri için 'Bu daha yakın' diyemem. Bizim şartlarımız var. Her bölge için 2-3 oyuncuyla temastayız. Takımdan ayrılacak futbolcular var; onlarla birebir görüştüm. Onlar da teklif bekliyor. Transferler lige yetişecek" ifadelerini kullandı.YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...