MENÜ

Son dakika | Beşiktaş'tan Vida transfer görüşmesi açıklaması

Beşiktaş'tan Vida ile ilgili çıkan haberlerle ilgili son dakika açıklaması geldi. Siyah-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada "Kulübümüz ile Domagoj Vida arasında görüşmeler devam etmektedir" ifadeleri kullanıldı.

20 Ocak 2022, Perşembe 11:56 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika | Beşiktaş'tan Vida transfer görüşmesi açıklaması

Beşiktaş 'tan Vida ile ilgili çıkan haberlerle ilgili son dakika açıklaması geldi. Siyah-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada "Kulübümüz ile Domagoj Vida arasında görüşmeler devam etmektedir" ifadeleri kullanıldı.

Beşiktaş'ın yaptığı açıklama...

Futbol A Takımımızın oyuncusu Domagoj Vida’yı Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin Trabzonspor ’a kiralayabileceklerini dile getirdiğini ancak Trabzonspor’un bu transfere sıcak bakmadığı şeklindeki Milliyet Express’de imzasız yayımlanan haber tamamen hayal ürünüdür. Belli çevreler tarafından kasıtlı ve art niyetle yapıldığını düşündüğümüz bu haberin gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Öte yandan Kulübümüz ile Domagoj Vida arasında görüşmeler devam etmektedir.

Camiamızdan ve taraftarlarımızdan, kurumsal iletişim araçlarımızdan bir açıklama yapılmadıkça, bu ve benzeri sözde haberlere itibar etmemelerini önemle rica eder, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...