MENÜ

SON DAKİKA | Beşiktaş'tan flaş Kulüpler Birliği açıklaması

Son dakika Beşiktaş haberi...Beşiktaş, bugün Kulüpler Birliği'nin yaptığı açıklamaya resmi sitesinden sert bir cevap verdi.

24 Kasım 2021, Çarşamba 19:51 Son Güncelleme:
- A +
SON DAKİKA | Beşiktaş'tan flaş Kulüpler Birliği açıklaması

Beşiktaş , bugün Kulüpler Birliği'nin yaptığı açıklamaya resmi sitesinden sert bir cevap verdi.

Beşiktaş'tan yapılan açıklama şöyle;

Kulüpler Birliği’nin 24.11.2021 Çarşamba günü yaptığı toplantıda “14 kulüp anlaştık kalan 6 maçta hakemler hakkında konuşmayacağız” şeklinde aldıkları kararı gereksiz ve anlamsız buluyoruz. Bu kararın hangi maksatla alındığını ve neden bu kararın kamuoyuna açıklandığını da anlamakta güçlük çekiyoruz. Ayrıca hakemler hakkında konuşmama kararınızın sezon boyu değil sadece 6 haftalık bir süreci kapsamasına da anlam veremiyoruz.

Adaletsizliğin devam etmesi durumunda, futbol oyun kurallarına aykırı tüm durumlarla ilgili, bugüne kadar olduğu gibi Beşiktaş Jimnastik Kulübü gelenekleriyle tarz ve tavrımızdan taviz vermeden, ilgili kurum ve kuruluşlarla etik kurallar çerçevesinde hak arayışımız sonuna kadar devam edecektir.

Bundan sonra da meydana gelecek hatalı karar ve adaletsiz uygulamalar karşısında tüm kulüpleri kapsayacak şekilde kendimize has tutum ve tavrımızla mücadelemize devam edeceğimizi kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...