Son dakika | Başakşehir'den Visca, İrfan Can ve Mahmut açıklaması

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ adı transfer söylentilerinde geçen Visca, İrfan Can ve Mahmut Tekdemir ile ilgili açıklama yaptı.

11 Haziran 2019, Salı 12:14 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika | Başakşehir'den Visca, İrfan Can ve Mahmut açıklaması

Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Okan Buruk için düzenlenen basın toplantısında takımdaki futbolcularının transfer söylentileriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Gümüşdağ "Oyuncularımıza teklifler var. Tekliflerin gelmesini bile beklemiyoruz. Mahmut Tekdemir, İrfan Can Kahveci ve Edin Visca’nın takımda kalacak" dedi.

Fenerbahçe İrfan ve Mahmut'u istedi.

Başakşehir'in başkanı "Fenerbahçe, İrfan Can ve Mahmut Tekdemir ile ilgili bizimle görüşmek istedi ama biz oyuncuları vermeyi düşünmüyoruz." ifadelerini kullandı.

Edin Visca, İrfan Can ve Mahmut Tekdemir'in ismi özellikle Fenerbahçe ve Beşiktaş ile anılıyordu.

Transfer çalışmaları ile ilgili de bilgi veren Göksel Gümüşdağ "Savunmaya ve hücuma oyuncu almak istiyoruz. Ayrıca kadromuzu muhafaza edeceğiz" şeklinde konuştu.

Arda devam edecek mi?

Arda Turan hakkında konuşan başkan, "Arda bize gelip transfer konuşması yapmadı. Galatasaray'dan teklif gelirse oturur konuşuruz. Böyle bir isteği olursa saygı duyarız. Bizim kiralık oyuncumuz. Arda ile devam edeceğiz." diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...