Son dakika! Arda Turan, Berkay kavgasından yeni görüntüler

Son dakika! Arda Turan, Berkay kavgasından yeni görüntüler ortaya çıktı. Günlerdir konuşulan Arda Turan - Berkay kavgasının görüntüleri Kanal D Haber tarafından yayınlandı.

12 Ekim 2018, Cuma 19:34 Son Güncelleme:
- A +

Başakşehirli milli futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin’in arasındaki kavga ve sonrasında hastanede yaşananların görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntülerde, Emirgan'daki eğlence mekanında Arda Turan ile yaşanan kavgada yaralanan Berkay'ın saatler sabaha karşı 06.21’i gösterirken mekandan öfkeyle çıkmasının ardından Trabzonsporlu milli futbolcu Burak Yılmaz'ın da mekandan çıktığı ve dışarıda olan Berkay'a doğru yöneldiği görülüyor. En son mekandan Arda Turan'ın çıktığı kameralara yansırken birkaç kişinin Arda Turan'ı sakinleştirmeye çalışması dikkat çekiyor.

Berkay'ın hastaneye götürülmesinden bir süre sonra Arda Turan'ın da hastaneye geldiği görülüyor. Hastanede Berkay ile bir süre konuşan Arda Turan'ın elindeki silahı bir el yere doğru ateş etmesi de kameralara yansıyan bir başka görüntü. Arda Turan'ın hastaneden ayrılmasının ardından Berkay ve hastane güvenliğinin ateşlenen merminin kovanını aradıkları da görülmekte.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...