MENÜ

Son dakika! Ahmet Ağaoğlu açıkladı: Anlaşma aşamasına geldiğimiz 2-3 oyuncu var!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fatih Karagümrük maçının ardından Bordo Mavili camiaya transfer müjdesi verdi. Hazırlık kampına kadar transferleri bitirmek istediklerini belirten Ağaoğlu, anlaşma aşamasına geldikleri 2-3 oyuncu olduğunu vurguladı.

24 Nisan 2021, Cumartesi 18:45 Son Güncelleme:
- A +
Son dakika! Ahmet Ağaoğlu açıkladı: Anlaşma aşamasına geldiğimiz 2-3 oyuncu var!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 2-0 kazandıkları Fatih Karagümrük maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu. Haftalar sonra gelen galibiyetin neşelerini yerine getirdiğini kaydeden Ağaoğlu, “Sıkıntı vardı. Bizim enteresan alışkanlıklarımız var. Yönetime ilk geldiğimizde 26-27 direkten dönen top vardı. Geçen sene son dakikalarda kaybettiğimiz puanlar, bu sene de beraberlikler. Onu bugün kırdık. Hayırlı olsun” dedi.

TRABZONSPOR'UN KALAN MAÇLARI İÇİN TIKLAYIN

'Ne tür bir tasarruf olur onu süreç gösterecek'

Başkan Ağaoğlu, Abdulkadir Parmak’ın kadro dışı bırakılmasıyla ilgili olarak, “Hocanın raporu ve talebi doğrultusunda bir ceza söz konusu. Galatasaray maçından sonraki davranışlarından dolayı verilen bir ceza. Bundan sonrası için ne tür bir tasarruf olur onu süreç gösterecek” diye konuştu.

'Anlaşma noktasına geldiğimiz 2-3 oyuncu var'

Transfer çalışmalarına da değinen Trabzonspor Başkanı, ''Anlaşma noktasına geldiğimiz 2-3 ve temaslarımızın da devam ettiği 2-3 oyuncu var. Hazırlık kampı başlarken tam kadro olarak kampa gitmeyi hedefliyoruz. Mevcut kadrodaki oyuncularımıza da teklifler var. Önce alacaklarımızı alalım sonra satacaklarımıza bakarız gibi bir düşüncemiz var. Stratejimiz bu yönde. Gidecek olan oyuncular tabii ki olacaktır. Önümüzdeki transferleri hazırlık kampının başına kadar bitirmemizdeki amaç, gidenin yerine alacağınız oyuncuda daha iyi hareket alanına sahip oluyorsunuz. Bu nedenle transfer çalışmalarını erken tamamlayıp daha sonra teklifleri değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...