MENÜ

Sıradaki gelsin

Barcelona ve Manchester ile anlaşma yapan THY, şimdi de basketbola el attı, Yunanistan'ın Euroleague temsilcisi Maroussi'yi de uçurmak için el sıkıştı.

04 Mart 2010, Perşembe 04:30 Son Güncelleme:
- A +
Sıradaki gelsin

Türk Hava Yolları, Yunan Marussi BC  takımı ile ana sponsorluk anlaşması imzaladı. THY Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu, anlaşmaya yönelik açıklamasında, “THY daima spora olan desteği ile Yunanistan’ın en başarılı basketbol kulüplerinden biri olan Marussi BC takımıyla yapılan sponsorluk anlaşmasından büyük memnuniyet duymaktadır. Bu sponsorluk anlaşması ile birlikte Marussi Basketbol takımına başarılar dilerken, öte yandan da bu anlaşmanın Türkiye ile Yunanistan arasındaki dostluğa da büyük bir katkı sağlayacağına inanıyoruz” ifadesine yer verdi.

Atina’da imzalandı
Törenin ardından gerçekleşen imza töreninde sponsorluk anlaşmasına THY adına Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu ile birlikte Yunan basketbol takımının başkanı Aris Vovos imza attı. Birbuçuk yılı kapsayan sponsorluk sözleşmesine göre, Marussi Basketbol Kulübü’nün giyeceği tüm forma ve eşofmanlarda, salon içindeki led panolarda, resmi basın açıklamalarında, internet sitesinde, röportaj panolarında ve takımın kendi sahasının zeminindeki her 2 serbest atış bölgesinde THY logosu yer alacak.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...