MENÜ

Sıradaki bombalar Gökhan&Sercan!

Hamit bombasını patlatarak taraftarlarını mest eden Cim Bom, transfer çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Aslan, Sercan Saraer ve Gökhan Töre için Ümit Davala vasıtasıyla temaslara yeniden başladı

12 Temmuz 2012, Perşembe 02:30 Son Güncelleme:
- A +
Sıradaki bombalar Gökhan&Sercan!

Transferde uzun süren sessizliği Hamit Altıntop’u Fenerbahçe’nin elinden kaparak bozan Galatasaray , sıradaki bombalar için kolları sıvadı. Hedefteki isimler, ezeli rakibin çok istediği Sercan Saraer ve Fatih Terim’in prensi Gökhan Töre... Abdurrahim Albayrak, Almanya’da Hamit Altıntop için görüşme yaparken, kendisiyle birlikte Münih’e giden Ümit Davala da iki gurbetçi için temas kurdu. Daha önce Fürth’te kalacağını açıklayan Sercan’ı, “Hamit transferi de büyük ölçüde bitti. Önümüzdeki sezon Avrupa’da ses getirecek bir takım kuruyoruz. Fatih hoca senin de bu takımın parçası olmanı çok istiyor” sözleriyle büyük ölçüde ikna eden Davala, Fürth’e de teklif sundu.

Hamburg indirim yaparsa...

Gökhan Töre konusunda ise tek sıkıntı yüksek bonservis bedeli. Hamburg, bu oyuncuyu satması halinde bonservis bedelinin önemli bir bölümünü eski kulübü Cehlsea’ye verecek. Bu nedenle kapıyı 8 milyon Euro’dan (18 milyon TL) açıyorlar. Bu oyuncu için daha önce 4 milyon Euro (9 milyon TL) öneren Cim Bom, 5 milyon Euro’ya (11.2 milyon TL) işi bitirmek istiyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...