MENÜ

Sinan Gümüş ve Diagne arasında penaltı kavgasına Fatih Terim açıklaması!

Süper Lig'in 32. haftasında Çaykur Rizespor'a konuk olan Galatasaray'da Sinan Gümüş ve Diagne arasında penaltı krizi yaşandı. Fatih Terim, 2 oyuncu arasında yaşanan gerginlik hakkında konuştu!

12 Mayıs 2019, Pazar 00:02 Son Güncelleme:
- A +

Galatasaray’ın ikinci golündeki penaltı pozisyonunda Mbaye Diagne ile Sinan Gümüş arasındaki tartışma ve itişmelerle ilgili Terim, şöyle konuştu:

“Bunlar olacak şeyler. Olmasa daha iyi. Bazen böyle şeyler oluyor. O anki oyuncu haletiruhiyesi. İkinci ‘Sıkıntı olur’ diye Sinan’ı tembih ettim. Birinciyi affettirmek için ‘Ben atayım’ dedi. Bundan sonra demek iki gol atması için böyle bir joker kullanmak lazım. Vay benim dediğim olmadı gibi değil. 32 senedir hocayım. Hep benim dediğim oldu, bundan sonra da olur. Bazen oyuncuların sinirlenmesi hoşuma gider. Provokatif değil de bu yönden bakmak lazım. Diagne de hırslanmış. Sinan ‘Barışıp döneyim.’ diyor. Güzel şeyler bunlar.”

Fatih Terim, şampiyonluk yarışında inanmayanların çok fazla olduğunu aktararak, “Yorumlarda çok fazla oralara konulmamıştık. Ben hep söylüyordum. Matematiksel olarak olayın içindeysek bir umut vardır. Vazgeçmemiz mümkün değil. Yetiştik, yakaladık, geldik, geçtik. Averajla da olsa. Oyuncularımı kutluyorum. Galatasaray camiası bundan sonra daha çok sarılacaktır bu işe.” ifadelerini kullandı. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...