Sinan Güler: Maç sonunu akıllı oynadık

İtalya'yı 89-87 yenen 12 Dev Adam'da oyuncular değerlendirmelerde bulundu.

06 Eylül 2015, Pazar 01:16
- A +
Sinan Güler: Maç sonunu akıllı oynadık
İtalya’yı 89-87’lik skorla mağlup ederek Avrupa Şampiyonası’na galibiyetle başlayan A Milli Takımımız'da karşılaşmanın ardından oyuncular değerlendirmelerde bulundu.

Ay Yıldızlılarımızın maç sonrası görüşleri şu şekilde:

Sinan Güler
“Turnuvanın sadece ilk maçını oynadık. Hergün daha iyi oynamak zorundayız. Bu karşılaşmada maç sonunu akıllı oynadık. Şans da yanımızdaydı. Buradaki desteğin her geçen gün artacağını umuyorum”

Ali Muhammed
“Mükemmel bir galibiyet aldık. Takım olarak birlikte kaldık ve harika bir maç kazandık. Yapmamız gerekeni yaptık.”

Ersan İlyasova
“Biz takım oyunu oynuyoruz ve birlikte iyi oynadık. Bu galibiyet için çok çalıştık. Herkes maçı kazanmak istiyordu. Ancak daha ilk maçımızı oynadık. Aynı şekilde devam etmek istiyoruz. 2005’ten bu yana milli takımda oynuyorum. Genç ve mücadeleci bir takım. Bu nedenle turnuvada iyi şeyler yapabiliriz.”

Furkan Aldemir
“Tüm maçlarımız sert geçecek. Bu nedenle savaşarak maçları kazanacağız. Savaştığımız takdirde her maçı kazanabiliriz.”

Semih Erden
“İyi oynamam takımla beraber olan bir şey. Bireysel anlamda değil, takım anlamında buradayız. Çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Hazırlık maçlarında da gerek savunmada gerek hücumda elimizden gelenin en iyisini yaptık. Maça sadece galibiyet parolasıyla çıktık. Antrenörümüzün dediğini yaptık ve maçta bize geldi. Bu ilk karşılaşmamız ve daha çok maçımız var.”

Melih Mahmutoğlu
“Kendimi sıcak tutmaya çalışıyorum. Hazırlık maçlarındaki gibi oynayamadım ama kendimi hep iyi durumda tutacağım. İyi başladık bu yönde devam etmek istiyoruz.”

Göksenin Köksal
“İtalya’yı yıllardır yenemiyoruz. Bireysel olarak iyi oyunculara sahipler. Ancak biz iyi maça başladık. Takım olarak da tüm herkes çok iyi kakı verdi.”
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...