Sinan Bolat paylaşılamıyor! Galatasaray, Beşiktaş ve Göztepe...

Kaleci arayışında olan Göztepe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın da ilgilendiği Sinan Bolat'ı istiyor. Taraflar önümüzdeki hafta görüşmek adına birbirinden söz alırken Göz Göz, milli eldiveni ikna edecek teklifi hazırlamanın peşinde.

09 Ağustos 2020, Pazar 10:18 Son Güncelleme:
- A +
Sinan Bolat paylaşılamıyor! Galatasaray, Beşiktaş ve Göztepe...

38 yaşındaki Beto ile sözleşme yenilemeyen Sarı-Kırmızılılar kaleci arayışına başlamıştı. İzmir temsilcisi, Galatasaray ve Beşiktaş 'ın da listesinde yer alan milli eldiven Sinan Bolat'ı gözüne kestirdi. Başarılı kaleciyi listesine alan Göz Göz, önümüzdeki sezonlarda uygulanacak yabancı sınırını da düşünerek kalesini emin ellere emanet etmeyi planlıyor. Bu doğrultuda ilk hedef Sinan olurken, tarafların görüşmek için birbirinden söz aldığı öğrenildi.

Bonservisi elinde

31 yaşındaki kaleci ile önümüzdeki günlerde pazarlık masasına oturacak olan Göztepe bonservis sorununun olmaması nedeniyle transfere bir hayli sıcak bakıyor. Bu transferde Galatasaray ve Beşiktaş'la yarışan Sarı-Kırmızılı ekip, Sinan'ı ikna edecek teklif üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

Yurt dışında kariyer yaptı

Ülkemizde Kayserispor ve Galatasaray formaları giyen Sinan Bolat kariyerinin büyük bir kısmını yurt dışında geçirdi.

Futbola Belçika'da başlayan Milli file bekçisi; Genk, Standard Liege, Porto, Kayserispor, Galatasaray, Club Brügge, Porto B, Nacional, Arouca ve Royal Antwerp'te görev yaptı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...