Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'nın soyadını kaldırdı

Dün mazagin dünyası Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı çiftinin boşanma kararını konuştu. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı tek celsede boşandı. Boşanmanın hemen ardından Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabındaki Ilıcalı soyadını kaldırdı.

27 Kasım 2018, Salı 09:40 Son Güncelleme:
- A +
Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'nın soyadını kaldırdı

Geçen sene Fransa'da dünyaevine giren Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı dün Silivri Adliyesi'nde tek celsede boşandı.

Şeyma Subaşı, 8 dakika süren boşanma davasının ardından , kafesinde çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmış, ancak Ilıcalı soyadını henüz silmemişti.

Ilıcalı soyadını kaldırdı

Akşam saatlerinde Şeyma Subaşı, Instagram profilinde yer alan Ilıcalı soyadını kaldırdı. Subaşı, Ilıcalı soyadının yanı sıra, profilinde yer alan Melisa'nın annesi (Melisa's mom), İstanbul-Miami gibi ibareleri de kaldırdı. Soyadını kaldırma konusunda neden bu kadar geç kaldığı ise merak konusu oldu. Şeyma Subaşı ayrıca Acun Ilıcalı ile çekildiği fotoğrafları da sosyal medya hesabından silmedi.

Şeyma Subaşı'dan Cağatay Ulusoy açıklaması

Dün eşi Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşanan Şeyma Subaşı'nın adı oyuncu Çağatay Ulusoy ile anılmıştı. İddialar karşısında sessizliğini bozan Subaşı; ‘iddialar çok çirkin' dedi.

Şeyma Subaşı kimdir?

Yıllar önce katıldığı “Var Mısın Yok Musun” programla tanınan Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990 tarihinde Samsun’da dünyaya geldi. Üniversitede moda tasarımı okudu. Yarışmanın ardından yine bir Acun Ilıcalı projesi olan Yok Böyle Dans'ın kostüm tasarım ekibinde görev aldı. Subaşı ile Ilıcalı'nın çalışma arkadaşlığı bir süre sonra aşka dönüştü. Çiftin Melisa adında bir kızı dünyaya geldi. 2017 eylül ayında Fransa'nın Marsilya kentinde nikah masasına oturan çift, St. Tropez'de düğün yaptı. Verdiği röportajlarda sağlıklı içecek ve yemekleri yaşam tarzı olarak benimsediğini dile getiren Şeyma Subaşı, Bebek’te cafe açtı. Instagram fotoğrafları binlerce beğeni ve yorum alan Şeyma Subaşı, sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...