MENÜ
Önceki Fotolar

Sevgilisinin hastanelik ettiği genç kadına şimdi "Şampiyon" diyor

Eskişehir'de sevgilisinden şiddet gördükten sonra kick boksa başlayan İpek Dönmezer, adını şampiyonluklara yazdırmayı başardı. Geçirdiği sakatlığın ardından kariyerine antrenör olarak devam eden Dönmezer, şiddet gören kadınlara, kendilerini savunmaları için kick boks önerdi.

13 Ocak 2021, Çarşamba 15:50 Son Güncelleme:
- A +
Sevgilisinin hastanelik ettiği genç kadına şimdi 'Şampiyon' diyor

"Ben de diyorum ki, 'Gel, ben sana yavaş yavaş her şekilde öğretirim. Sabırlı bir şekilde beklersen emin ol bu altı ay, bir sene içinde olacak' diyorum. Onlar da bana güveniyor. Eski sevgililerinden şiddet gören bir kaç arkadaşım var."

Sevgilisinin hastanelik ettiği genç kadına şimdi 'Şampiyon' diyor

"Maalesef geri dönüyorlar o kişiye ve tekrar pişmanlık yaşıyorlar. Bana 'Biz de öğrenmek, biz de yapmak istiyoruz. En azından böyle bir durumla karşılaşırsak bir şey yapalım' Her zaman buyurun gelin, ben buradayım. Her zaman size öğretirim. Asla, hiçbir zaman kendinizi ezdirmeyin."

Sevgilisinin hastanelik ettiği genç kadına şimdi 'Şampiyon' diyor

"Kadın' dediğiniz varlık bir çiçektir, hiç kimse kıyamaz ancak günümüzde oluyor böyle şeyler. Kadın her zaman güçlüdür, her zaman tek başınadır. Onların her şeyi başarabileceklerine inanıyorum" şeklinde konuştu.Kick boksun genellikle erkek sporu olarak görüldüğünü anlatan Dönmezer, sağlık açısından da kalori yakmak, kilo vermek için kick boks yapılabileceğini de sözlerine ekledi.

Sıradaki haber yükleniyor...