MENÜ

Sergen Yalçın: Bu tür maçlar olacak

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, 3-1 kaybettikleri Kayserispor mücadelesini değerlendirdi. Genç oyuncularla ilgili "Genç oyuncularımızın yaptığı hatalar var. Ama böyle öğrenecekler. " diyen genç teknik adam, Özellikle pandemiden sonra dönüşler kolay değil. Tabii ki bu tür maçlar olacak. Almak istediğimiz bölgeler, oyuncular var. Bu değişim nasıl olacak? Kontratlı, gelmesi gereken, kiralık oyuncularımız var. Zor bir sürecin içindeyiz." şeklinde konuştu.

06 Temmuz 2020, Pazartesi 23:34 Son Güncelleme:
- A +
Sergen Yalçın: Bu tür maçlar olacak

Sergen Yalçın'ın maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamaları şu şekilde: 

Genç oyuncularımızın yaptığı hatalar var. Ama böyle öğrenecekler. Hata yapa yapa futbolcu olmayı öğrenecekler. Kayserispor'u tebrik ediyorum. Oyunu ilk yarıda bitirebilirdik ama olmadı. Maalesef pozisyonları değerlendiremedik. Yaptığımız basit hatalar gole dönüşünce çevirmek kolay olmadı. Yapabilecek fazla bir şey yok. Önümüzdeki maçlara bakacağız.

"Başkanla fikir ayrılığı yok"

Özellikle pandemiden sonra dönüşler kolay değil. Tabii ki bu tür maçlar olacak. Almak istediğimiz bölgeler, oyuncular var. Bu değişim nasıl olacak? Kontratlı, gelmesi gereken, kiralık oyuncularımız var. Zor bir sürecin içindeyiz. 4 haftanın sonunda başkanla iyi bir planlama yaparız. Başkanla fikir ayrılığımız yok. Hatta aynı düşüncedeyiz ama bunları söyleme biçimlerimiz farklı.YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...