Sergen Yalçın: Alanyaspor’da görev almak bizim için mutluluk verici!

Aytemiz Alanyaspor’la ilk idmanını gerçekleştiren Teknik Direktör Sergen Yalçın, ”Alanyaspor’da görev almak bizim için mutluluk verici. Başarılı olmak ve iyi bir performans sergilemek istiyoruz, bunun içinde çalışmamız lazım” dedi.

14 Kasım 2018, Çarşamba 20:06
- A +

Aytemiz Alanyaspor, yeni teknik direktörü Sergen Yalçın yönetiminde ilk antrenmanını bu akşam Cengiz Aydoğan Tesisleri'nde yaptı. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman dar alanda çift kale maçla devam etti. Antrenman esneme hareketleriyle sona erdi. Milli takım kamplarındaki Merih Demiral, Djalma Campos ve Junior Fernandes ile sakatlığı bulunan Barış Başdaş ve Mbilla Etame katılmadı.

Yalçın: “Alanyaspor’da görev almak bizim için mutluluk verici”

Antrenman öncesi gazetecilere açıklama yapan Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, kendisiyle beraber takımda yeni bir dönemin başladığını söyledi. Yalçın, ”Futbolcularla birlikte umuyorum ki iyi bir sezon geçer. Geçen hafta kaybedilen bir maç var. Çok girmek istemiyorum ama bizim müsabakamızın dışında bir maçtı. Olabilir bu tür müsabakalar kazanılabilir, kaybedebilir. Büyük maçlar her zaman zordur ama bundan sonraki süreç bizimle beraber daha farklı geçecek. Özellikle hem oyunsal anlamda bazı değişiklikler yapmak gerekecek. Oyuncularla da bunu konuyu konuştuk. Geçen sezon iyi bir performans gösterdiğimizi düşünüyoruz. Bu sezon başlamadık ama ligin devamında Alanyaspor’da görev almak bizim için mutluluk verici. Başarılı olmak ve iyi bir performans sergilemek istiyoruz, bunun içinde çalışmamız lazım. Önümüzdeki oynayacağımız maça 10 günlük bir süreç var. Bu da bizim için iyi. Oyuncularla çalışma ve birlikte olma imkanı bulacağız bu süreçte. Umarım önümüzdeki haftayla beraber iyi bir başlangıç yaparız” dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...