Serdar Sabuncu: Tarihte bir ilki yaşadık

Anagold 24Erzincanspor Teknik Direktörü, Serdar Sabuncu Galatasaray maçı sonrası basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

14 Aralık 2016, Çarşamba 18:19
- A +
Serdar Sabuncu: Tarihte bir ilki yaşadık
Anagold 24Erzincanspor Teknik Direktörü, Serdar Sabuncu basın toplantısına 2 yaşındaki oğlu Berk Can ile katıldı. Sabuncu, şunları söyledi:

"Karşılaşma şehrimiz açısından büyük bir önem teşkil ediyor, çünkü tarihte bir ilki yaşadık. İki gün önce Galatasarayın gelmesi ile birlikte onların havalimanında karşılanmaları, toplanmaları şehre inanılmaz bir mutluluk kattı. Maçın önemini herkes biliyor. Çok büyük bir soğuk yaşadık, rüzgar oyunu olumsuz etkiledi. Biz oyunun başından sonuna kadar Galatasarayın oynama isteğine bizde karşılık verdik. Güzel bir futbol olduğunu düşünüyorum. Erzincan yakışır bir mücadele yaptık. Penaltı çok sert gelen bir toptu. Hakem takdirinde değerlendirilmesi gerekir. Verilebilirdi, verilmeyebilirdi. Hakem öyle takdir etti. Galatasaray Ziraat Türkiye Kupasını önemsiyor. Galatasaray’dan alınan bir puan bence özel bir puan. İlerleyen maçlarda özellikle Elazığ’da, içerde ve dışarıda oynayacağımız maçlar daha önem teşkil edecek bizler için. O maçlara da iyi bir şekilde hazı8rlanıp, puan yada puanlarla geçersek son haftaya kadar iddiamızı sürdürürüz."

 
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...