Şenol Güneş'ten yönetime imalı mesaj!

Beşiktaş yönetimi Kolombiyalı golcü Borja için kulübü Palmeiras'la anlaştı. Ancak Şenol Güneş 25 yaşındaki futbolcuyu veto etti. Güneş, kendisine Borja önerisini sunan yönetime "Transfer yapacağınıza futbolcuların paralarını ödeyin" dedi.

14 Kasım 2018, Çarşamba 07:18 Son Güncelleme:
- A +
Şenol Güneş'ten yönetime imalı mesaj!

Beşiktaş'ta Şenol Güneş ile yönetim arasında fikir ayrılığı oluştu. Yaşanan ekonomik sıkıntıların ardından gelen puan kayıpları moralleri bozarken devre arası yapılacak transferler Güneş'e takıldı. Yönetim tecrübeli teknik adama anlaşma sağlanan Palmeiras'lı golcü Borja için görüşlerini sordu. 

"BORÇLAR HEMEN TEMİZLENSİN"

Güneş, Borja için kendisine sorulan soruya "Önceliğim futbolculara olan borçların bir an önce temizlenmesi. Bunun problemini yaşıyoruz. Bu halledilmeden transfer asla olmamalı" cevabını verdi. 

"YİNE DE PATRON SİZSİNİZ"

Yönetim Güneş'ein bu cevabı karşısında şaşırırken tecrübeli hocanın ayrıca "Benim Borja için görüşüm olumsuz. Ancak patron sizsiniz. Fikrimi sordunuz ben de cevapladım" dediği öğrenildi. 

AVRUPA'DAN OYUNCU İSTEDİ

Yönetimin Borja konusundaki temasları Güneş'in keyfini kaçırdı. Tecrübeli teknik adamın yönetimden Avrupa liglerinde oynayan bir oyuncu talep ettiği öne sürüldü. 

Kaynak: Takvim

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...