MENÜ

Şenol Güneş'ten Şampiyonlar Ligi Finali için flaş açıklama!

İstanbul'un ev sahipliğini yapacağı Şampiyonlar Ligi Finali için belirsizlik devam ediyor. Manchester City ile Chelsea arasında oynanacak final mücadelesinin başka bir ülkede oynanması gündemde. UEFA'nın final ile ilgili ne karar vereceği merak edilirken A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, konuyla ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı. Haber Global'de 'Az Önce Konuştum' programına konuk olan Şenol Güneş, Şampiyonlar Ligi Finali ile ilgili flaş bir öneride bulundu.

10 Mayıs 2021, Pazartesi 23:05 Son Güncelleme:
- A +

Manchester City ile Chelsea arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi final mücadelesinin başka bir ülkede oynanması gündemde.

UEFA'nın final ile ilgili ne karar vereceği merak edilirken A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, konuyla ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı.

Haber Global'de 'Az Önce Konuştum' programına konuk olan Şenol Güneş, Şampiyonlar Ligi Finali ile ilgili flaş bir öneride bulundu.

Şampiyonlar Ligi Finali ile ilgili Türkiye Futbol Federasyonu'nun çok büyük hazırlıklar yaptığını ifade eden Şenol Güneş, "Belki aykırı gelecek ama bana sorarsanız; Seneye bize versinler. Bu sene alsınlar. Zaten iki İngiliz takımı gelecek. Seyirci de az olacak bu sene Türkiye'ye çok katkısı olacağını düşünmüyorum." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...