MENÜ
Önceki Fotolar

Şenol Güneş ne demişti?

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, takımın durumu, yapılan ve yapılamayan transferler hakkında uzun süre konuşulacak açıklamalarda bulundu. İşte Güneş'in açıklamalarından öne çıkan 8 söz...

16 Ağustos 2016, Salı 22:52 Son Güncelleme:
- A +
Şenol Güneş ne demişti?

Sosa'ya ilişkin benim söyleyebileceğim hiçbir şey yok. Bunlar benim bilmediğim konular. Ben de gazetelerden okuyorum. Ben elimde ne varsa onunla en iyisini yapmaya çalışırım. Kimse darılmam küsmem, kızmam. Ben sezon bittiğinde şunu söyledim; Kadromuzu koruyup, defans bölgesine takviye yapmalıyız.

Şenol Güneş ne demişti?

Biz de nereye futbolcu alındı? Sağ bek, sol bek. Bizde zaten bek oyuncusu vardı. İhtiyacımız olan yer stoper. Sosa'nın antrenman performansı gidip gitmeyeceğine göre değişiyor sürekli. teknik olarak Sosa,Gomez,Gökhan, İsmail gibi futbolcuları bırakmak istemem. Kim bırakmak ister? Benim elimde olan bir şey değil bu.

Şenol Güneş ne demişti?

Eto'o kendisi gelmek istedi"

Sezon bittiğinde şunu söyledim; Oynayan oyuncuları tutalım, oynamayan oyuncuları gönderelim. Bunu yapamadık. Eto'o benimle ilgili bir konu değil. kulübünde mutlu olmadığını söyledi. Oyuncunun kendisi gelmek istedi,daha düşük bir ücrete Beşiktaş'ta oynamak istediğini ilettiancak kulübü bırakmak istemedi. 3 güne 1 maç yapacağız 4 tane stoper şart.

Şenol Güneş ne demişti?

Elimde olsa gidenleri göndermezdim"

Santrafor alınmadığı müddetçe, bu takımdaki oyuncular bu baskının altında ezilecekler. Bu net. Ekonomik isimlerin birkaçını Galatasaray zaten aldı. Benim elimde olsa gidenlerin hiçbirine izin vermezdim.

Şenol Güneş ne demişti?

Tolga bizim kaptanımız, geçen seneki şampiyonlukta katkısı var. Dolayısıyla kalecilerimizden biri o. Fabri'yle Boyko'dan da hangisinin daha faydalı olacağına bakacağız. "Fabri neden alındı?" diyen adam, bu sefer de "Fabri niye kadroda yoktu?" diyor. Amaçları Beşiktaş'a vurmak.

Şenol Güneş ne demişti?

Bir kere şampiyon olmuş bir kulüpten 4 oyuncu birden gitmez. Bunda, benim, yönetimin, oyuncunun, tesisin hatası olabilir. Şampiyon olmuşsun, Şampiyonlar Ligi'ne gideceksin futbolcuların gidiyor Bunu ben anlamıyorum. Zaten Türkiye'de yaşayan ve burayı bilen oyuncunun, Türkiye'deki olayları bahane ederek gitmek istemesi çok yanlış. Barcelona şampiyon oldu, bütün oyuncularını sattı mı, böyle bir şey olabilir mi?

Şenol Güneş ne demişti?

Forvette Cenk, Mustafa, Ömer var ancak Mario Gomez gibi bir oyuncu gittikten sonra yine öyle bir isim bulunması lazım.

Şenol Güneş ne demişti?

Eren Derdiyok ilk tercihimiz değildi ancak teklif yaptık ama olmadı.

Sıradaki haber yükleniyor...