"Şenol Güneş - Lucescu takası mı yapıldı?"

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'le yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Siyah-beyazlıların teknik direktör konusunda gündemine gelen isimlerden biri de tecrübeli teknik adam Lucescu... Tivibu Spor'da yayınlanan 'Ters Köşe' programında konuşan yazarımız Ali Ece, "Beşiktaş'ın eski hocası Lucescu'nun takımın başına getirilmesi doğru karar mı?" sorusunu yanıtladı.

23 Mayıs 2019, Perşembe 14:55 Son Güncelleme:
- A +

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in bu sezon takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.  Siyah-beyazlıların teknik direktör konusunda gündemine gelen isimlerden biri de tecrübeli teknik adam Lucescu... 

Tivibu Spor'da yayınlanan 'Ters Köşe' programında konuşan yazarımız Ali Ece, "Beşiktaş'ın eski hocası Lucescu'nun takımın başına getirilmesi doğru karar mı?" sorusunu yanıtladı.

Lucescu'nun gönderildiğinde dünyanın en iyi hocalarından biri olduğunu söyleyen Ali Ece, "2004 yılından dünyanın en iyi 20 hocasından bir tanesiydi ama Türkiye Milli Takımındaki berbat performansıyla şu anda faal hocalar arasında ilk 500'e giremez maalesef." dedi.

Şenol Güneş'in A Milli Takım'ın başına geçmesiyle ilgili konuşan Ali Ece, "Federasyonla teknik direktör takası mı yapıldı? Dünyada bir ilk olur herhalde. Hiç de güzel bir örnek olmaz" dedi.

Lucescu'nun Zenit'te de başarısız söyleyen Ali Ece, "Küme düştük UEFA Ulaslar Ligi'nde bunu nasıl kimse sorun yapmıyor. Ben çıldırdım ya bak Almanya,Fransa falan olur, Hollanda, İtalya olur düşersin kimse bir şey demez. Çünkü üçüncü oldun ama Rusya ile İsveç var. Bana hikaye anlatmasnlar yani. Ozan Kabak geliyor, Merih geliyor diyor ki beyefendi, "Hakan Balta'nın yerini dolduramadık"... Ya Hakan Balta futbolu bıraktı." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...