Şenol Güneş-Fatih Terim kıyaslaması: Fatih Terim kalemini kırardı!

Süper Lig’de 2018-2019 sezonunda şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim, kazandığı 8 lig zaferiyle bu alanda en fazla şampiyonluk yaşayan isim oldu. Fatih Terim hakkında konuşan yazarımız Ali Ece, Şenol Güneş-Fatih Terim kıyaslaması da yaptı!

22 Mayıs 2019, Çarşamba 21:09 Son Güncelleme:
- A +

Galatasaray’ın başında dördüncü dönemini geçiren tecrübeli teknik direktör Fatih Terim, Başakşehir karşısında aldığı 2-1’lik zaferle ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Sarı-kırmızılı camiada toplamda 19. kupasını kazanan Terim, Süper Lig’de de en çok şampiyon olan teknik direktör unvanını da elinde bulunduruyor. Süper Lig’de 8. şampiyonluğunu kazanan tecrübeli çalıştırıcıyı, bu alanda 4 şampiyonlukla Ahmet Suat Özyazıcı ve 3’er şampiyonlukla, Mustafa Denizli, Daum ve Gordon Milne takip ediyor.

"Fatih Terim'in arkasından söz söyleyemezler"

Fatih Terim'in başarısı hakkında konuşan yazarımız Ali Ece, "Galatasaray başkanı ve yönetimi Fatih Terim'in arkasından ve aleyhine bir şey söyleyemez. Beşiktaş'ta ise Şenol Güneş'in motivasyonunu kaybetmesinin sebebi yönetimin içindeki Şenol Güneş'i sevmeyen isimlerin sesinin yüksek çıkmasıydı. " dedi!

"Fatih Terim kalemini kırar"

Şneol Güneş ile Fatih Terim arasında kıyaslama yapan Ece, "Galatasaray yönetiminden birisi Beşiktaş'ta olduğu gibi bir gazetecinin teknik direktörü eleştiren bir Tweet'ini favlaması söz konusu dahi olamaz. Fatih Terim öyle bir durumda o kişinin kalemini kırar. Şenol Güneş'in ise kalbi kırıldı." ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...