MENÜ

Selahattin Baki'den hakem Ali Şansalan'a sert tepki

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, 2-0 kaybettikleri Konyaspor maçını değerlendirdi. Maç sonu stat çıkışında gazetecilerin sorularını cevaplayan Baki, ilk yarıda Pelkas'ın VAR kontrolünün ardından verilmeyen golüyle ilgili "Bunun takipçisi olacağız. Spor kamuoyunda bir kişi bile pozisyona el demedi. Hakem camiasını daha dikkatli olmaları konusudna uyarıyorum" dedi.

07 Kasım 2020, Cumartesi 21:53 Son Güncelleme:
- A +
Selahattin Baki'den hakem Ali Şansalan'a sert tepki

Selahattin Baki'nin maç sonu Ülker Stadı çıkışındaki açıklamaları şu şekilde:

Bugün iyi oynamadık evet ama ilk yarıda verilmeyen bir golümüz var. Spor kamuoyunda bir kişinin bile burada pozisyona el demiyor. Bunun takipçisi olacağız. Hakem camiasını uyarıyorum. Daha dikkatli olmalılar. Futbolun doğası gereği biz öne geçsek Konyaspor ikinci ayrı daha çok üstümüze gelecek ve biz daha avantajlı konumda olacaktık"

Mini yorum / Hakan Ateşler

Hakemi bırak, oyuna bak!

Artık Türkiye'de özellikle İstanbul takımları maç kaybettikten sonra her hakem hatası tartışılıyor ve fatura hakemlere çıkıyor. Evet Türk hakemleri çok kötü. Bu sene de, geçen sene ve öncekilerde de bu durum böyleydi. Özellikle Fenerbahçe geçen sezon bu anlamda adeta doğrandı. Ama bu maç... Bu maç, o maçlardan değil Selahattin bey. Altay'ın kurtardığı 2 gollük pozisyon kadar bile kurtarmadı Sehiç... Hakem o pozisyonda hatalı olabilir ama maçı Şansalan'ın üzerine yıkmamak gerekir.
YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...