MENÜ

16 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekilişi tamamlandı! Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto'da 16 Eylül çekilişi, Dünya Piyango Birliği sertifikalı son teknoloji ürünü makinelerle, topların tartılmasının ardından canlı yayında gerçekleştirildi. Büyük ikramiyenin 62 milyon 209 bin 871 TL olduğu çekilişte çıkan rakamlar şu şekilde: 19 - 25 - 35 - 47 - 57 - 85 + 55 (joker numarası)

16 Eylül 2020, Çarşamba 14:22 Son Güncelleme:
- A +
16 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekilişi tamamlandı! Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto'da 16 Eylül çekilişi, Dünya Piyango Birliği sertifikalı son teknoloji ürünü makinelerle, topların tartılmasının ardından canlı yayında gerçekleştirildi. Büyük ikramiyenin 62 milyon 209 bin 871 TL olduğu çekilişte çıkan rakamlar şu şekilde: 19 - 25 - 35 - 47 - 57 - 85 + 55 (joker numarası) 

Yarın 21.30'da Süper Loto heyecanı yaşanacak.

ÇILGIN SAYISAL KUPONU DOLDURMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta?

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri 21:30'da yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango’nun resmi YouTube Kanalı xxx üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

  • Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.
  • İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı rakamın “Joker” rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.
  • Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı rakamın “Joker” rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır.
  • Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.
  • Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.
  • Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir. 

Sayısal Loto Oyun kurallarını daha detaylı inceleyebilmek için buraya tıkla!

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...