Şansal Büyüka: Burak Yılmaz hüngür hüngür ağladı

Spor yazarı Şansal Büyüka, Burak Yılmaz'ın Galatasaray'dan istemeye istemeye ayrıldığını ve tribünden seyrettiği Torku Konyaspor maçından sonra hüngür hüngür ağladığını söyledi.

09 Şubat 2016, Salı 12:54
- A +
Şansal Büyüka: Burak Yılmaz hüngür hüngür ağladı
Duayen spor yazarı Şansal Büyüka, Çin'in Beijing Kulübü'ne transfer olan Burak Yılmaz için çarpıcı bir iddia ortaya attı...

Milli futbolcunun Galatasaray'dan istemeye istemeye ayrıldığını öne süren Büyüka, teknik direktör Mustafa Denizli'nin de bu transfer nedeniyle zor durumda kaldığını söyledi. Şansal Büyüka'nın açıklamaları şöyle:

"Mustafa hoca bırakın adam almayı, elindekileri de kaybediyor. Ara transferde yönetime verdiği listeden tek oyuncu alınmadı. Bana göre Burak Yılmaz ve Galatasaray için iyi oldu ancak Mustafa hoca için kötü oldu. Hocayı çaresiz bıraktılar çünkü.

"ZİL TAKIP OYNAMASI GEREKİRKEN..."


Diyorlar ki; 'Bu işin duygusallığı mı olur, Burak Yılmaz şu kadar para alacak...' Ben çok emin yerlerden duydum, yalan olması mümkün değil. Konyaspor maçı bitiyor, tribünler boşalıyor, tek başına oturuyor; iki elini yüzünün arasına alıyor hüngür hüngür ağlıyor. Bu yüzde yüz doğru.

Demek ki Burak Yılmaz'ın Galatasaray'a bir bağı var. Çünkü sen neredeyse yüzde yüzün üzerinde artışlı bir paraya gidiyorsun. Üstelik yaşı da 30'u geçti. Çok önemli bir para. 4 yıllık kontratı da almışsın... Profesyonel bir insanın zil takıp oynaması gerekiyor ama sen ağlıyorsun. Biz duygusalız. Belli ki Burak'ın bir gönül kırgınlığı var." (Hürriyet)
Galatasaray'a Lukas Podolski'den kötü haber
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...