MENÜ

Şalvarlı antrenör sosyal medyayı salladı!

Diyarbakır'da 40 yaş üstü Masterlar Ligi Seyrantepespor teknik direktörü olan 48 yaşındaki Mezher Tekçi’nin, bir futbol maçında oyuncusunun gol kaçırması sonrası gösterdiği reaksiyon gündeme oturdu. Heyecanından yerinde duramayan Tekçi, Portekizli ünlü teknik direktör Jose Mourinho’ya benzetildiğini söyledi.

26 Kasım 2019, Salı 14:14 Son Güncelleme:
- A +

Diyarbakır'da yaşayan 48 yaşındaki Mezher Tekçi, bir binanın görevlisi ve aynı zamanda Masterler Ligi’nde 40 yaş üstü oyunculardan kurulu bir takımın antrenörü olarak görev yapıyor. Maçlarda eşofman yerine şalvar giyip kasketli şapka takan Tekçi, elinden tespihi de eksik etmiyor. Maçın her anının saha kenarından yaşayan Tekçi, oyuncularıyla birlikte koşup, kaçan gollere verdiği tepkiyle adeta kendinden geçiyor. Geçtiğimiz günlerde oynan bir maçta oyuncusunun gol kaçırması sonrası gösterdiği reaksiyon ile gündeme oturan Tekçi, o anları anlattı.

“Yılmaz Vural takla atıyor, ayağını kırıyor, ben daha ayağımı kırmadım”

Kendisinin hem bina görevlisi olduğunu hem de futbolla ilgilendiğini belirten Mezher Tekçi, “Çocukluktan beri futbolu seviyorum. Bizim Masterler Ligi’miz var. 20 takım arasında şu anda biz 7 maç yaptık. 3 galibiyet, 3 mağlubiyet, 1 beraberliğimiz var. O sinirlendiğim, şapkayı attığım benim futbolcu kaleciyle karşı karşıya kaldığı maçtan. Ben ona kızdım. Bazen kendimi kaybediyorum. Mesela futbolcuyla ben koşuyorum. Sanki ben öyle gole gidiyorum, zevk alıyorum. Yılmaz Vural takla atıyor, ayağını kırıyor. Ben daha kırmamışım, az kaldı, yakında kıracağım” dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...