Sabri Sarıoğlu, Volkan Demirel'le yaşadığı diyaloğu anlattı

Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu, Pazar akşamı Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'le arasında geçenleri anlattı.

22 Kasım 2016, Salı 13:55 Son Güncelleme:
- A +
Sabri Sarıoğlu, Volkan Demirel'le yaşadığı diyaloğu anlattı
Derbinin bitiminde Volkan Demirel ile Sabri Sarıoğlu arasında yaşananlar hakkında Volkan Demirel maç sonunda açıklamalar yapıp basına bilgi verirken, Sabri Sarıoğlu sessiz kalmıştı. Alınan bilgilere göre Galatasaraylı oyuncu maç biter bitmez Volkan'ın kendisine "Üçlü çektir, hadi göreyim seni... Eğer cesaretin varsa burada da üçlü çektir" dediğini söyledi. Sabri bu duruma tepki verdiğini ve "Git benimle uğraşma" şeklinde cevap verdiğini belirtti.

Volkan'ın ısrarla "Hadi yap bakalım, üçlü çektir" demesi üzerine yenilgiden sonra üzüntüsünün bir kat daha arttığını ifade eden Sabri, maç atmosferinden sonra Volkan'a karşı sinirlerine hakim olamadığını ve ağzından hoş olmayan sözler de çıkmış olabileceğini de saklamadı.

"Selçuk olayına hiç karışmadım"

Öte yandan Selçuk İnan'ın yedek kalması ve Ayhan Akman ile söz dalaşına girmesinin içine kendisinin de çekilmeye çalışıldığını da aktaran Sabri Sarıoğlu; "Ben asla bu tür işlere karışmam, haddime değil. Bu takım 25 kişi, maça 18 kişi seçilir, 11 sahaya çıkar bunu da hoca belirler" açıklamasını yaptı.

Serhan Türk - DHA
Son dakika.. Selçuk İnan'a af çıktı

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...