Sabri Sarıoğlu: Volkan adam olsun!

Sabri Sarıoğlu, Fenerbahçe kalecisinin kendisini tahrik ettiğini söyleyerek, “Maçı kazanmışsın, geliyorsun bana bulaşıyorsun. Sonra neden küfür yiyorum demesin... Önce adam gibi sevin ve rakibe saygı duy” diyerek mesaj gönderdiği ortaya çıktı.

22 Kasım 2016, Salı 09:19 Son Güncelleme:
- A +
Sabri Sarıoğlu: Volkan adam olsun!
Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki derbi maçta akıllarda kalan karelerden biri de 90 dakika bitiminde Volkan Demirel ile Sabri Sarıoğlu arasında yaşanan ve neredeyse kavgaya varan tartışmaydı.

O tartışmanın detaylarına Milliyet ulaştı. Buna göre Volkan’ın Sabri’ye mikrofonlara söylediği gibi “Gel üçlü çektir” demediği, “Gel sana üçlü çektireyim” dediği ve bunun sonrasında ikili arasında istenmeyen görüntüler yaşandığı bildirildi.

Sabri, konuyla ilgili yakın çevresine, “Ben de sinirlendim” dediği ve Fenerbahçeli diğer futbolculara şu sözleri söylediği öğrenildi:

Hocasıyla gırtlak gırtlağa! "Hepinizden hesap soracağım"

Böyle mi yapıyoruz?

“Volkan adam olsun. Biz Türk Telekom Arena’ya geldiğinizde sizi böyle mi misafir ediyoruz? Maçı kazanmışsın, geliyorsun bana bulaşıyorsun. Bunu bir de milli takım forması giymiş biri yapıyor. Sonra neden küfür yiyorum demesin! Önce adam gibi sevin ve rakibine saygı duy.”

Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde Volkan Demirel ile Sabri Saroğlu’nun maç sonrasındaki tartışmaları geceye damgasını vurmuştu.

Kaynak: Skorer

Podolski & Sneijder tartışması

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...