MENÜ

Ronaldo'nun İtalya'daki kalesi

Juventus'a transfer olan Ronaldo, İtalya’da bir değil, birbirine bağlı iki villa birden aldı. CR7’nin özel bir yoldan ulaşılan kale gibi korunaklı evlerine başkalarının yaklaşması neredeyse imkansız.

31 Temmuz 2018, Salı 06:00 Son Güncelleme:
- A +
Ronaldo'nun İtalya'daki kalesi

Real Madrid’den ayrılarak Juventus’a transfer olan Cristiano Ronaldo, İtalya’da adeta bir kaleye sahip oldu!

Torino şehrinden daha önce aldığı evden vazgeçen Portekizli süperstar, ikiz bir villa almayı tercih etti. İki girişi, iki bahçesi, havuzu ve spor salonu gibi birçok şeye sahip olan villaya başkalarının yaklaşması ve gazetecilerin fotoğraf çekmesi adeta imkansız hale geldi.

33 yaşındaki Ronaldo’nun evine girmek isteyenlerin de özel bir yoldan geçmeleri gerekiyor. CR7’nin en yakın komşusu ise Fiat Chrysler Başkanı John Elkann.

Tesislere geldi

Dünya Kupası nedeniyle tatilden geç dönen Cristiano Ronaldo, dün İtalya’ya ulaştı. Torino şehrine iniş yapan CR7, Juventus ile ilk idmanına çıktı.

Amerika turunu cumartesi günü Real Madrid ile oynayacağı maç ile tamamlayacak olan Juve’de Ronaldo’nun eski takımı karşısında sahne alması beklenmiyor. Portekizli süperstar, Serie A’daki ilk maçına ise 19 Ağustos’ta Chievo karşısında çıkabilecek.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...