Ronaldo parasını nereye harcıyor

Nike’den 13 milyon dolar kazanan Ronaldo’nun Herbalife, Castrol, Samsung ve KFC gibi şirketlerle de anlaşması var. Sponsorluk anlaşmaları Real Madrid’le olan Ronaldo bundan yılda 50 milyon dolar kazanıyor… Eğer Real Madrid’den ayrılırsa, onu alan takımın Madrid’e 1 milyar dolar ödeme yapması gerekecek. (CNN TÜRK)

15 Haziran 2016, Çarşamba 12:52
- A +

Nike’den 13 milyon dolar kazanan Ronaldo’nun Herbalife, Castrol, Samsung ve KFC gibi şirketlerle de anlaşması var.Sponsorluk anlaşmaları Real Madrid’le olan Ronaldo bundan yılda 50 milyon dolar kazanıyor… Eğer Real Madrid’den ayrılırsa, onu alan takımın Madrid’e 1 milyar dolar ödeme yapması gerekecek. (CNN TÜRK)

Business Insider’ın haberine göre Ronaldo’nun parasını harcadığı yerler…

Ronaldo 300.000 dolarlık Lamborghini Aventador ve Maserati, Bentley, Porsche ve bir Mercedes gibi arabalara sahip.

La Finca’da 7.100.000 dolarlık bir villada yaşıyor. 2015’te Manhattan’daki Trump Kuleleri’nden bir daireye 18.5 milyon dolar harcadığı iddia ediliyor.

Ronaldo’nun 29.000 dolara, evinin girişinde bulunması için bal mumundan bire bir heykelini yaptırdığı söyleniyor.

Aslında futbol forması içindeki rahatlığı takım elbise içinde de bir o kadar yaşıyor. Armani için modellik yaptı. Richard Chai’nin tasarımıyla, kendine ait iç çamaşırı markası da yakın zamanda raflarda yerini bulacak.

Ronaldo Portekiz merkezli bir kanser tedavi merkezine bağışladığı 165.000 dolar ve 10 yaşında bir taraftarının beyin ameliyatı için 83.000 dolar verdi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.