MENÜ

Roma'nın Marcao için Galatasaray'a teklifi kafaları karıştırdı

Galatasaray transfer için adımlarını hızlandırdı. Roma 15 milyon Euro’yu bulan bir teklifle Galatasaray’ın kapısını çalınca, yönetimde kafaları karıştı. Yeni transferler için bütçe yaratması gereken ve Belhanda’yı elden çıkaramayan Sarı-Kırmızılılar, sürpriz bir karara imza atabilir.

20 Eylül 2020, Pazar 06:58 Son Güncelleme:
- A +
Roma'nın Marcao için Galatasaray'a teklifi kafaları karıştırdı

Galatasaray’da yeni gündem Marcao transferi... Roma, 15 milyon Euro’yu bulan bir teklif paketiyle kulübün kapısını çalınca, harıl harıl yeni transferlere kaynak arayan yönetimde kafalar karıştı. Teknik patron Fatih Terim, bir süredir Avrupa kulüplerinin ilgi gösterdiği Marcao’nun Luyindama ile birlikte takımda kalmasını istemiş ve tandemi bozmayı düşünmediğini söylemişti. Ancak bonservis geliri beklenen Belhanda’nın bir türlü elden çıkarılamamış olması, 24 yaşındaki futbolcuya gelen mevcut teklifi cazip kılıyor. Galatasaray ile Roma şu sıralarda pazarlıkları sürdürüyor. Sarı-Kırmızılılar teklifi 20 milyon Euro bandına çekmeye çalışacak.

Scout önerisiyle alındı

Eğer İtalyan devi fiyat önerisini yükseltirse, Galatasaray sürpriz bir şekilde bu satışa onay verebilir. Sarı-Kırmızılılar’ın bu durumda bir de stoper transferi yapması gerecek. Galatasaray’ın scout önerisiyle Chaves’ten 4 milyon Euro’ya aldığı Marcao, bu sezon 850 bin Euro garanti ücret karşılığında forma giyiyor. Roma’nın maaş teklifinin de bunun çok üzerinde olduğu öğrenildi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...