MENÜ

Rıza Çalımbay açıkladı: Kerem Atakan Kesgin, Beşiktaş'a transfer oluyor mu?

Yiğidolar'ın hocası Rıza Çalımbay hem Avrupa macerası hem de transfer gündemi hakkında önemli açıklamalar yaptı. Sivasspor'un tecrübeli teknik direktörü Çalımbay, Avrupa için sıkı bir kadro kurmaları gerektiğini söylerken, ismi Beşiktaş'la anılan Kerem Atakan Kesgin hakkında da konuştu. Başarılı çalıştırıcı, "Beşiktaş ve Atakan için iyi olabilir, böyle bir gelişme olursa. Net bir şey yok; sadece konuşuluyor" dedi.

03 Ağustos 2022, Çarşamba 18:35 Son Güncelleme:
- A +
Rıza Çalımbay açıkladı: Kerem Atakan Kesgin, Beşiktaş'a transfer oluyor mu?

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay önemli açıklamalar yaptı. 

Radyospor'a konuşan Çalımbay, 'Bizim için önemli sorun transfer . Biraz geç kaldık; ama yapacağız. Morutan'ın menajeri ile ilgili sorun yaşandı. Menajerinin Galatasaray 'la sorunu vardı. Bizim Avrupa'da en az sekiz tane maçımız var. Kadromuzu sıkı tutamazsak, başarılı olamayız. Malmö play offta rakibimiz olursa, zor bir maç olur. Ben Beşiktaş 'tayken onları elemiştim. Diğer takım turu geçerse demek ki o da zorlu bir takım anlamına geliyor'' dedi. 

Galatasaray'dan Emre Kılınç'ın yeniden Sivasspor'a dönmesi şeklinde bir gündem olmadığını belirten Çalımbay, 'Kerem Atakan Kesgin'in Beşiktaş'a transferiyle ilgili olarak ise ''Beşiktaş ve Atakan için iyi olabilir, böyle bir gelişme olursa. Net bir şey yok; sadece konuşuluyor. Şartlar oluşuyorsa ve oyuncu gitmek istiyorsa, onun için en iyisini temenni ederim'' şeklinde konuştu. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...