Rıdvan Dilmen'den olay yorum: Vedat Muriç yok diye ağlamayacaksınız!

NTV'de Misli.com'un sunduğu '%100 futbol' programında konuşan Rıdvan Dilmen, Beşiktaş, Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin kadro yapılanmasını değerlendirdi. Süper Lig'in bu sezon uzun bir maraton olduğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, çarpıcı ifadeler kullandı. Trabzonspor'un çok değerli oyuncularını kaybettiğini söyleyen Dilmen, "Sörloth konusunda bir şey diyemem ama Novak ve Sosa'yı kaybetmeyeceksiniz." dedi. Fenerbahçe hakkında da yorum yapan Rıdvan Dilmen, "Frey benim için Fenerbahçe oyuncusu değil ama oynarsa iş yapacağını düşünüyorum. Vedat Muriç yok diye de ağlamayacaksınız, hakeme falan gitmeyeceksiniz." ifadelerini kullandı.

20 Eylül 2020, Pazar 22:39 Son Güncelleme:
- A +

Rıdvan Dilmen, Medipol Başakşehir - Galatasaray maçı sonrası NTV'de Misli.com'un sunduğu '%100 futbol' programında konuştu.

Süper Lig'in bu sezon uzun bir maraton olduğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, "Doğru iş yapan ayakta kalacak. Doğru iş yapmamış Başakşehir, mutlaka toparlayacaktır. Mesela Gökhan ve Caner sıfır bonservis. Para yoktu gitti, tutamadı Beşiktaş. Ya da hoca istemedi." dedi.

Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin kadroları üzerinden değerlendirme yapan Rıdvan Dilmen, "Trabzonspor'a baktığımızda çok değerli oyuncularını kaybetti. Sörloth konusunda bir şey diyemem ama Novak ve Sosa'yı kaybetmeyeceksiniz. Ya da dönüp hakeme saldırmayacaksınız. Fenerbahçe yarın Hatayspor'u yenemediği zaman hala ligin ikinci haftasında bekleniyor. Frey benim için Fenerbahçe oyuncusu değil ama oynarsa iş yapacağını düşünüyorum. Vedat Muriç yok diye de ağlamayacaksınız, hakeme falan gitmeyeceksiniz." dedi.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...