MENÜ

Rıdvan Dilmen'den Erol Bulut ve Fenerbahçe'ye ağır eleştiri!

Rıdvan Dilmen'den Erol Bulut ve Fenerbahçe'ye ağır eleştiri! Fenerbahçe - Yeni Malatyaspor maçının ilk yarısı konuk ekibin 2-0'lık üstünlüğü ile sona erdi. Mücadeleyi ise Yeni Malatyaspor 3-0 kazanmayı başardı. Karşılaşma sonrası Misli.com'un sunduğu %100 futbol programında Rıdvan Dilmen Fenerbahçe'ye ağır eleştiriler yöneltti.

12 Aralık 2020, Cumartesi 20:08 Son Güncelleme:
- A +
Rıdvan Dilmen'den Erol Bulut ve Fenerbahçe'ye ağır eleştiri!

Fenerbahçe - Yeni Malatyaspor maçı konuk ekibin 3-0'lık üstünlüğü ile sona erdi. Karşılaşma sonrası Misli.com'un sunduğu %100 futbol programında Rıdvan Dilmen Fenerbahçe'ye ağır eleştiriler yöneltti.

"Ruh gibi bir takım"

Uzatmaları saymayacak olursak Fenerbahçe son 2.5 maçta 8 tane gol yedi. Konyaspor 2, Beşiktaş 4, Yeni Malatyaspor 2 gol... Ruh gibi bir takım. Teslimiyetçi konsantrasyon sıfır. Futbol rakiple oynanır. Yeni Malatyaspor için Fenerbahçe diye bir rakip yoktu bugün. İlk 25 dakikadaki Yeni Malatyaspor'a hayran oldum. Maçı izliyorum. Malatya 1-0 yaptı. Yanımdaki arkadaşa Malatya devre yapmadan 5 yapar mı dedim. 

"Malatyaspor 3. golü bulmalı"

Hamza hoca Yeni Malatyaspor'da 3. golü bulmalı, yoksa elindeki maçı verebilir. Neden 3'üncüyü bulması lazım. Muhtemelen Fenerbahçe'de Sosa girer. Maçın 2-0 biteceğini düşünmüyorum. 

"Sadık yanlış yerde oynuyor"

Fenerbahçe'de iki tane stoper oynamıyor. Lemos ve Serdar Aziz. Tisserand sol stoper oynuyor. Ama hiç oynamamış Sadık'ı orada oynatıyorsun. Hakem mükemmel maç yönetti. Fenerbahçe'nin sezon başında yaptığı transferler sonrası hepimiz favori gösterdik. Ama görüyoruz ki sağ tarafta Ferdi oynuyor. Demekki herşey büyük transferlerle olmuyor. Eğer Sosa'yı oynatmıyorsanız problem var demek ki. 

Rıdvan Dilmen'in maç sonrası yaptığı yorum...

Hamza Hoca'yı tebrik ederim. Eze eze kazandılar. Fenerbahçe ilk kez 3 maç üst üste içeride maç kaybetti. Maşallah tarihe geçtik. Yeni Malatya’da Semih Kaya Kadıköy’de çok maça çıkmıştır. Hatta Kadıköy’de şampiyon bile oldu ancak bu akşam hayatında bu kadar rahat oynamamıştır.

Burası riskin olacağı ancak kumarın olmayacağı bir kulüp. Bugün Fenerbahçe'ye bakıyorsun her gün geriye giden bir takım, her gün geriye giden bir teknik direktörü görüyoruz. Şimdi Gaziantep'e gidip orda da bir 3 yiyince mi radikal kararlar alacaksınız?


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...