MENÜ

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe mahalle takımı gibiydi

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi 4-3 yendiği maçı değerlendirdi. Dilmen, "Beşiktaş tarihi bir maç oynadı. Fenerbahçe mahalle takımı gibiydi" dedi.

29 Kasım 2020, Pazar 21:31 Son Güncelleme:
- A +
Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe mahalle takımı gibiydi

Beşiktaş 'ın Fenerbahçe 'yi 4-3 yendiği maçı değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Allah affetsin de Rosier'e koronavirüs yaramış. Serdar, Tisserand, Lemos seç deseler Serdar'ı seçerim. Ne olduysa Serdar Aziz'e bizim evlattır, otur dediler. Aylardır bu maçı bekleyen Caner'i oynatmıyorsun. Caner oyuna girdi, ruh gibiydi. Kafadan defansını 5 benzemezle oynattın" dedi.

Dilmen ayrıca "Bana göre 180'lik kadrosu olan Fenerbahçe 100'le gidiyor. Fenerbahçe'de yetenekli olup da çalışkan olmayan futbolcular var. Beşiktaş tarihi bir maç oynadı. Fenerbahçe mahalle takımı gibiydi" dedi.

"Hadi şimdi Tugay Kaan Numanoğlu'nu Galatasaray - Fenerbahçe, Beşiktaş - Galatasaray maçlarına verin?" diyen Dilmen, "Gelelim penaltıya. 10 gün verirsem penaltıyı, istediğinizi söyleyin bana. Ben hayatta vermem kardeşim. Welinton'un darbesi, vuruşun ayarını değiştirmedi. Öyle 50 tane penaltı veririm. Maç 4-4 bitse ne yapacaksın? Son dakika Souza'nın pozisyonu adam öldürmeye tam teşebbüsten kırmızı kart" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...